کد مطلب: 41308
تاریخ انتشار : 1398-10-24 11:51
اخبار منتشر شده نشان می‌دهد اکنون زایمان بیش از درآمد یک زن آمریکایی در یک ماه هزینه دارد و همین موضوع منجر به کاهش تمایل آنها برای بارداری شده است.

به گزارش ايلام بيدار ،به نقل از فاکس نیوز، اخبار منتشر شده نشان می‌دهد اکنون زایمان بیش از درآمد یک زن آمریکایی در یک ماه هزینه دارد.

در سال ۴ میلیون زن برای عمل زایمان به بیمارستان‌های آمریکا مراجعه می‌کنند و بیشتر زایمان‌ها بصورت طبیعی انجام می‌شوند.

یک مطالعه جدید نشان داد که هزینه زایمان برای بسیاری از مادران صرف نظر از وضعیت بیمه، بسیار زیاد شده است.

محققان دریافتند که زنان باردار با بیمه درمانی تحت تأمین کارفرما به طور متوسط ​​۴۵۰۰ دلار از جیب در سال ۲۰۱۵ خرج کردند که جدیدترین داده‌های موجود است.

کارشناسان تأکید می‌کنند، طی یک دوره کوتاه چندساله نرخ تورم در هزینه‌های زایمان بیش از دو برابر شده و همین موضوع کاهش تمایل زنان برای بارداری را در پی داشته است.

میشل مونیز، پزشک و استادیار دانشگاه میشیگان و نویسنده این مطالعه گفت: بیماران زیادی هستند که توان پرداخت هزینه‌های سرسام‌آور زایمان را ندارند.

وی افزود: این هزینه‌ها در حالی صورت می‌گیرند که بیشتر بیماران من به فکر هر چیز دیگری در لیست کودک خود هستند؛یک گهواره، صندلی ماشین و هر چیز دیگری که برای ایمن نگه داشتن نوزاد لازم است.

مادران انتظار دارند لایحه‌ای به تصویب دولت برسد که به آنها برای تأمین هزینه‌های بیمارستان کمک کند؛ این مطالعه که این هفته در امور بهداشت منتشر شد، شامل سوابق تولد بیش از ۶۵۰ هزار زن است.

کارشناسان تأکید می‌کنند، برای کسانی که بدون بیمه هستند، هزینه‌ها شگفت آور است. نمایشگاه بهداشت و درمان Fair Health نشان داد که متوسط ​​هزینه تولد طبیعی بدون بیمه در آلاباما، جایی که هزینه‌های زایمان کمترین میزان آن است، ۵۸۱۵.۸۶ دلار است.

محقق ارشد این پژوهش در پایان خاطرنشان کرد: ما امیدواریم که سیاست‌گذاران اکنون توجه داشته باشند و اوضاع را تغییر دهند؛ ما میخواهیم خانواده‌ها به بهترین شکل ممکن تولد فرزند را پشت سر بگذارند.

منبع: فارس

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب