نمایش 1 - 10 از 687
یادداشت؛
عباس خزلی
درهمین فضا هم شاهد ارائه یادداشت ها و مقالات از حسنات قطع برق می باشیم که اقدام را جهادی ملی می دانند،اما ریشه ی مشکل حل و مدیریت نکرده و به مردم اطلاع رسانی کنند تا خود مردم در رفع مشکل همکاری نمایند.
تدبیر یا بی تدبیری/
فرشته سنجیده
اول صبح اکثر مردم هنوز در خواب اول صبح هستند و بدلیل خنکی هوا وخاموشی وسایل پخت و پز و نور لامپ نیازی به روشن کردن وسایل سرمایشی ندارند اما با بیدار شدن و راه اندازی این وسایل داقل سه ساعت مصرف انرژی را افزایش داده است.
یادداشت؛
خداداد ابراهیمی
صفرهای ارقام یارانه ارز دولتی را که می‌شماریم بُهت‌زده می‌شویم، از شنیدن نام اشخاص حقیقی و حقوقی که این ارزها را دریافت کرده‌اند شگفت زده‌تر می‌شویم!
رسول شکری نیا
سالگرد حمله ناجوانمردانه ناو وینسنس امریکا به مسافران مظلوم، بی‌دفاع و کودکان هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران فرا رسید و به همین بهانه هرسال ابعاد جدیدی از این جنایت هولناک، تعمدی و ضدانسانی امریکایی‌ها علیه ملت ایران روشن می‌شود.
یادداشت مهمان؛
دکتر علی دارابی
رزمندگان و يادگاران دفاع مقدس می توانند بگویند که همت و دستواره و دیگر شهدای سرافراز در عملیات کربلای ۱ برای آزادسازی کله قندی و قلاویزان چه رشادت‌های از خود نشان دادند.
یادداشت؛
عباس خزلی
نمایندگان محترم هیچ وقت برنامه استراتژیکی از علمداران ریاست نخواسته‌اند بطوریه بسیاری از ادارات کل نقشی خنثی در استان داشته فقط به مفت خوری و زندگی بیشتر از ظرفیت و توان خود مشغولند!
یادداشت؛
حسین شریعتمداری
ماجرای دیروز پیش از وقوع نیز قابل پیش‌بینی بود و از مدتها قبل در فضای مجازی و حتی در اظهارات مقامات بلند‌پایه آمریکایی و صهیونیستی به آن ‌اشاره شده بود.
مرتضی سبزی, جلال میرزایی, مجلس, نماینده ایلام, استان ایلام, ایلام بیدار
یادداشت سردبیر؛
مرتضی سبزی
نماینده پرحاشیه ایلام به جای برپایی برنامه ها صوری با چاشنی حمایت از خود توسط برخی مدیران، بهتر است در آخرین ماه های نزدیک به پایان دوره مجلس یازدهم به فکر راهکارهای لازم برای رفع مشکلات موجود استان باشد.
یادداشت؛
خداداد ابراهیمی
دد روزانه پنج هزار زائر عتبات عالیات از مرز مهران و سفر مردم عراق به ایران باهدف زیارت، صنعت گردشگری و به ویژه گردشگری دینی را بیش ازپیش رونق و قوت بخشیده است.
حجت الاسلام بسطامی,حوزه ایلام,رحلت امام خمینی,استان ایلام,ایلام بیدار
یادداشت اختصاصی؛
حجت الاسلام علی اصغر بسطامی
سرنوشت یک ملت به مقدار زیادی متاثر از شاکله شخصیت رهبران آن است بخصوص اگر آن رهبر خود بنیانگذار فصل جدیدی در تاریخ آن ملت باشد.

صفحه‌ها