نمایش 1 - 10 از 1131
حمید حیدر پناه
نهادهای اجتماعی و فرهنگی نقش زیادی در پیشبرد اهداف جامعه دارند و در این بین نهاد بسیج در کشور ما یکی از قوی‌ترین و منسجم ترین آنهاست که نقش‌های ماندگاری در حوزه‌های مختلف ایفا کرده است.
عبدالله گنجی
مدیر مسئول روزنامه جوان نوشت:آنچه در جنگ نرم آینده باید بیشتر نگران آن بود مقابله مدعیان دین با انقلاب اسلامی است، نه لیبرال‌ها و غربگراها.
عبدالحسین خسروپناه
طب سنتی در برابر آسیب ها نه تساهل را می پسندد و نه تهاجم را؛ بلکه مقاوم سازی کلان را از طریق کمک به طبیعت مدبره بدن دنبال می کند.
سید رضا حسینی
حجت الاسلام و المسلمین سید رضا حسینی در یادداشتی به مفهوم بسیج و بسیجی در سپهر اندیشه مقام معظم رهبری، حضرت آیه الله العظمی امام خامنه ای(دام عزه) پرداخت.
محمدکاظم انبارلویی
انبارلویی نوشت: امروز در آمریکا دو پادشاه حکومت می‌‌کنند و هیچ‌کدام حاضر نیستند تاج و تخت را واگذار کند. آرای ریخته‌شده به صندوق‌ها نتوانسته است سرنوشت مدعیان این تاج و تخت را مشخص کند. هیچ‌کدام نیز نمی‌خواهند آئین درویشی به جای آورند. هر کدام روایتی از رأی مردم دارند.
یادداشت؛
عبدالحمید کرمی
بسیجیان این خیل عظیم انسان‌های عاشق و دلباخته شاگردان مکتب والای امام خمینی(ره) و رهبری معظم انقلاب اسلامی هستند و از چشمه‌سار فرهنگ قرآنی و اسلامی سیراب می‌شوند و شکوه و عظمت می‌آفرینند.
عباس خزلی
عباس خزلی فعال رسانه ای به یاد پژمان مهدوی فر مردی از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه ایلام نوشت:همه ما روزی تیتر آخر می شویم. تیتر آخر روزنامه ای، تکه ای کاغذ روی دیوار، ورد زبان مردم یا روالی که امروزه رسم شده و همه چیز به صورت مجازی ختم می شود.
حسن رحیم پور ازغدی
رحیم پور ازغدی نوشت: محصول "مردم‌سالاری کرونایی" و نفی اقتدار حاکمیتی، روزی ۵۰۰ کشته رو به تصاعد است.
محمدکاظم انبارلویی
حرف آخر مردم در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ این است که نظام اداری کشور پس از ۴۰ سال نیاز به یک آچارکشی فکری، فقهی و تئوریک دارد. آن‌ها این آچارکشی را در قاب و ساخت دولت حزب‌اللهی، انقلابی، جوان و جهادی جست‌وجو می‌کنند.
حسین شریعتمداری
مدیر مسئول روزنامه کیهان با اشاره به مطلب یکی از روزنامه های مدعی اصلاحات نوشت: ایرانیان ترک تابعیت کرده، دیگر ایرانی نیستند! آنها بین آمریکا و ایران، تابعیت آمریکا را ترجیح داده‌اند و هنگام ترک تابعیت سوگند یاد کرده‌اند که حتی اگر میان ایران و آمریکا جنگ و درگیری رخ دهد، به عنوان یک سرباز در اختیار ارتش آمریکا خواهند بود.

صفحه‌ها