نمایش 1 - 10 از 726
یادداشت؛
فرشته سنجیده
حاج طهماسبی ما خبرنگاران را وصی خود کرد و رفت و حالا باید ما در این میدان بمانیم و بنویسیم از طهماسبی هایی که رفتند اما نگران حال امروز ما بودند.
مرتضی سبزی,جلال میرزایی,نماینده مجلس,حجت الاسلام کریمی تبار,امام جمعه ایلام,استان ایلام,ایلام بیدار
سخنی با نماینده ایلام؛
مرتضی سبزی
چرا نماینده ایلام باید از مشی ساده زیستی و پراید سواری مسئولان ناراحت شود؟ همه کسانی که حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار را از قدیم می شناسند وی را روحانی از جنس مردم می شناسند که از دیرباز ساده زیست بوده است.
یادداشت؛
مهدی عبدالله زاده
او که تجربه ارتفاعات قلاویزان، کانی‌سخت، دراجیه، بهرام‌آباد، چنگوله و چلات را داشت هر وضعیتی حتی پردردسر از این در مقیاس اراده بزرگش، کوچک به شمار می‌آمد.
امروز سخن از رفتن مردی است از سپاه استان که سال های جوانی عمر خود را در راستای اعتلای این مرز و بوم گذراند و با سکانداری فرماندهی سپاه امیرالمومنین (علیه السلام) استان در مدت 10 سال و 6 ماه منشاء بسیاری از خدمات به سپاه و استان شد بله سردار سرافراز سید صادق حسینی را می گویم که آرزوی سلامتی و سرافرازی را برایش آرزومندیم .
یادداشت؛
فرشته سنجیده
یوسف دوران را شناختن و تنهایش نگذاشتن توفیقی است که شامل حال مردم ایران شده است.
یادداشت؛
نصرت الله حیدری
حماسه شکوهمند ۹ دی به دشمنان نشان داد که عمق مردمی نظام بسیار بالا بوده و مردم همچنان به آرمانهای انقلاب در بهمن ۵۷ با وجود همه نارسائیها ایمان و اعتماد دارند.
یادداشت؛
محمدرضا فرهادبیگی
حماسه 9 دی سمبل بصیرت ملت ایران، برای همیشه سرلوحه تاریخ قرار دارد و در آرشیو افتخارات این ملت برای نسلهای بعد مانگار خواهد بود.
یادداشت؛
محمدتقی قاسمی
مردان و زنان تاریخ ساز وخدا جوی ایران انقلابی خود جوش وخروشان در ۹ دی سال ۸۸ با بصیرتی مثال زدنی به پاخواستند تا بار دیگر تاریخ کوفه و کربلا تکرار نشود وعلی تنها نماند.
یادداشت؛
عباس خزلی
پرداختن به مسایل قومی در استان ممکن است نگاه ها را به سمتی بکشاند که انجام امور و امتیازها بجای شایسته سالاری و لیاقت به طرف بهرمندی با محوریت وابستگی یا وابسته های نژادی سوق دهد.
جواد شرف خانی,46 شهید,استان ایلام,ایلام بیدار
به بهانه ورود 46 شهید دوران دفاع مقدس به کشور؛
جواد شرف خانی
در واپسین روزهای پائیزی که کوچه ها و خیابانهای شهرمان را خزان گرفته، بار دیگر آسمان ایلام ترانه باریدن سر داده و پرستوهای مهاجر سرود بهاری را در مرز بین پائیز و زمستان زمزمه می کنند.

صفحه‌ها