نمایش 1 - 10 از 775
چون همه تحریم‌ها علیه ایران ظالمانه است کشورهای مقابل باید بدانند ایران به دنبال دور زدن تحریم‌ها نیست بلکه می‌خواهد اقدامات موثری برای بی‌اثر کردن تحریم‌ها انجام دهد کما این‌که در این زمینه موفق عمل کرده‌ایم.
حسین شریعتمداری
نگاهی به توده‌های مستضعف و سختی معیشت آنان بیندازید و در سوی دیگر برخی از مدیران مرفه -تاکید می‌شود که فقط برخی از آنان- را به تماشا بنشینید! چه می‌بینید؟! صاحبان ثروت‌های انبوه حتی اگر برفرض محال، ثروتشان به حلال باشد، حق حضور در مسئولیت را ندارند.
حذف نام شهدا از کوچه‌ها و خیابان‌ها و برخی از معابر که اخیرا شاهد آن بوده‌ایم را نمی‌توان و نباید سرسری گرفت و از کنار آن با بی‌خیالی عبور کرد. مخصوصاً آنکه این حرکت خزنده در حالی صورت می‌پذیرد که برخی از خیابان‌ها را به نام تعدادی از افراد بد‌سابقه و بعضاً دشمنان اسلام و انقلاب و مردم نامگذاری کرده‌اند!
سعدالله زارعی
حمله روزشنبه پهپادهای یمنی به دو پالایشگاه مهم نفتی عربستان، آن‌قدرکوبنده بود که از آن به بزرگ‌ترین شوک نفتی ۲۰ سال اخیر یاد شد.
یادداشت؛
عباس خزلی
با توجه امر مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالا و تولیدات داخلی و تقویت صنایع کوچک می طلبد که سازمان صمت تمام تلاش و برنامه خود را بر راستای اهداف تعیین کند و با حمایت از صنایع تولیدی مانع تعطیلی آنها شود.
حسین شریعتمداری
شرط «توبه آمریکا» که در بیانات دیروز حضرت آقا آمده است شرط و یا موضع جدیدی نیست، این سخن دقیقاً و بی‌کم و کاست همان موضع حضرت امام(ره) است که می‌فرمودند «ما تا آخر ایستاده‌ایم و با آمریکا روابط ایجاد نخواهیم کرد، مگر اینکه آدم بشود و از ظلم کردن دست بردارد».
غلامرضا انبارلویی
چگونگی انتقال وجوه ۴۶ ميليون دلاری
چندي پيش وزير محترم بهداشت در اجلاس رؤساي دانشگاه­هاي علوم پزشكي بحثي را در باب سلامت روان وجدي گرفتن نشاط در جامعه داشتند
جعفر قادری
مسئولی که نه تنها در شعار، بلکه در عمل نیز اعتقادی به اقتصاد درون‌بنیان ندارد و عملاً کاپیتالیسم را تبلیغ می‌کند، طبعاً صلاحیت مدیریت ندارد و ای بسا، سر منشأ بسیاری از مفاسد نیز بوده است.
باید قانونی شفاف و روشن وضع شود تا هم از آزادی بیان و اظهار نظر به‌عنوان یک موهبت الهی و نیز ارزش مسلم بشری صیانت و حمایت شده و هم، تکلیف دروغگویان، شایعه‌سازان و افراد بی‌مسوولیت برای همیشه روشن شود.

صفحه‌ها