نمایش 1 - 10 از 733
سردار محمدرضا نقدی
یادداشت؛
رضا رستمی
امروزه نوعی خودبزرگ بینی غیر واقعی، اشراف اطلاعاتی کاذب و غرور بادکنکی این روزها بر برخی از نویسندگان در فضای رسانه ای جدید حاکم شده است.
یادداشت؛
عباس خزلی
دیر زمانی است سو استفاده از گرانی باب شده و عده ای با استفاده از برخی عوامل موج سوار این مقوله شده و به نان و نوایی رسیده و عده ای هم در زیر فشار این موج برای لقمه ای نانی دست وپا میزنند، بعد از ارز و سکه و طلا مدت زمانی است بازار گوشت و مرغ جولانگاه کاسبان و دلالان شده است.
یادداشت؛
مهدی کاکاخانی
بی تردید مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب که در کرمانشاه مستقر است، به دلیل عدم ارتباط کاری با مدیران و مسئولان ارشد استان، خود را ملزم به پاسخگویی نمی دانند.
عباس خزلی
امروزه حتی فکر و فرهنگ و شعر و قصه ها در امان نیستند و در همه جای ایلام از طریق رسانه ها هرباره زمزمه انتصاب کسانی رقم می خورد که وابستکی نسبی و یا سببی با عالیجناب عادل آذر دارند.
یادداشت؛
مهناز وطنی
همگی با عزمی راسخ همانند گذشته در کمال آرامش و آسایش و به کوری چشم دشمنان داخلی و خارجی پرچم امریکا و اسرائیل را بار دیگر در جشن چهل سالگی انقلاب فرش زیر پایمان می کنیم.
یادداشت؛
یاسر زینی وند مقدم
مسئولان بدانند چوب خط طرحهای اجرا نشده کم کم در این شهرستان پر شده و مردم دیگر چهره دو لبه این کلنگها را نمی پذیرند.
یادداشت؛
فرشته سنجیده
حاج طهماسبی ما خبرنگاران را وصی خود کرد و رفت و حالا باید ما در این میدان بمانیم و بنویسیم از طهماسبی هایی که رفتند اما نگران حال امروز ما بودند.
مرتضی سبزی,جلال میرزایی,نماینده مجلس,حجت الاسلام کریمی تبار,امام جمعه ایلام,استان ایلام,ایلام بیدار
سخنی با نماینده ایلام؛
مرتضی سبزی
چرا نماینده ایلام باید از مشی ساده زیستی و پراید سواری مسئولان ناراحت شود؟ همه کسانی که حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار را از قدیم می شناسند وی را روحانی از جنس مردم می شناسند که از دیرباز ساده زیست بوده است.
یادداشت؛
مهدی عبدالله زاده
او که تجربه ارتفاعات قلاویزان، کانی‌سخت، دراجیه، بهرام‌آباد، چنگوله و چلات را داشت هر وضعیتی حتی پردردسر از این در مقیاس اراده بزرگش، کوچک به شمار می‌آمد.

صفحه‌ها