نمایش 1 - 10 از 831
مرتضی سبزی,انتخابات,شورای نگهبان,استان ایلام,ایلام بیدار
یادداشت سردبیر؛
مرتضی سبزی
رهبر معظم انقلاب اسلامی درجمعه تاریخ ساز توطئه های دشمن در انتخابات را اعلام کردند و برای اینکه بدانیم چه با علم و چه بدون اطلاع در زمین دشمن بازی می کنیم یا خیر، باید ببینیم آیا در پررنگ کردن و پر رونقی انتخابات حرکت می کنیم یا برخلاف آن.
ترامپ در تبلیغات انتخاباتی خود بیش از ۷ بار اعلام کرد که داعش را دولت اوباما و با تلاش هیلاری کلینتون ساخته است و این ادعای ترامپ حتی در اوج تبلیغات انتخاباتی نیز تکذیب نشد.
یادداشت؛
عباس خزلی
در سال ۱۹۸۸ در روز روشن و در یک فضای آرام ناو آمریکا یک فروند هواپیمای مسافربری ایران با ۲۹۰ نفر مسافر هدف قرار می‌دهد اما در پی این حادثه هیچ یک ازسلبریتی های آمریکایی در فراق کشته شدگان بیگناه ایرانی سینه چاک نکرده از مردم آمریکا کسی به خیابان نیامد.
«حسین شریعتمداری» در یادداشتی نوشت: در همین کشور خودمان و طی همین چند سال اخیر با رخدادهای فاجعه‌آمیزی رو‌به‌رو بوده‌ایم که برخی از مسئولان غرب‌باور نه فقط از مردم کمترین عذرخواهی نکردند بلکه با اظهارات غیر‌مسئولانه خود بر زخم ناشی از غم و ‌اندوه بستگان و نزدیکان افراد جان باخته نیز نمک پاشیدند.
یادداشت؛
عباس خزلی
از جماعتی که برای شهدای حادثه سقوط هواپیما در روز گذشته اشک تمساح می‌ریزند و به دستور اربابانشان در قبال دریافت پول در حال اجرای ماموریت و عملیات روانی هستند باید پرسید حادثه روز چهارشنبه اتفاق افتاده است چرا تا روز شنبه در قبال این حادثه سکوت کرده اید؟
علیرضا معاف در یادداشتی نوشت: محال است اجازه دهیم جنایت پیشگانی که حاج قاسم را ترور شخص کردند، حاجی زاده را ترور شخصیت کنند، پهپادهای آمریکا بدن مطهر حاج قاسم را اربا اربا کردند ، نمی‌گذاریم پهپادهای آمریکاپرستان، آبروی مطهر حاجی زاده را هدف بگیرند.
محمد عبدالهی
پس از جنایت شب گذشته آمریکایی ها در حمله تروریستی به خودرو حامل سپهبد شهید قاسم سلیمانی و به شهادت رساندن ایشان و همراهانشان، عملیات رسانه ای دشمن برای توجیه این اقدام آغاز شد. مثل همیشه بخش وسیعی از این عملیات رسانه ای به عهده رسانه های فارسی زبان بود.
یادداشت؛
«انتقام سخت» تنها اقدامی بود که می‌توانست اندکی از داغ شهادت «سردار سلیمانی» و هم‌رزمانش را تسکین دهد؛ اقدامی که هدف آن تنها خون‌خواهی از شهدای مقاومت نیست، بلکه نابودی جهان سلطه هدف غایی این اقدام است. اقدامی که در نخستین ساعات بامداد امروز محقق شد.
یادداشت؛
مجتبی پنجعلی زاده
شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی آغاز تحولات منطقه و افول آمریکا را در پی خواهد داشت که این شهید گرانقدر مایه افتخار جهان اسلام است.
سؤال از موافقان لایحه یادشده آن است که آیا نظر آنان دقیقاً -تاکید می‌شود که دقیقاً- خلاف مصلحت نظام نیست؟!

صفحه‌ها