نمایش 1 - 10 از 931
مهدی فضائلی
تلاش برای دست یافتن به این 10 خصلت از نیازهای مبرم امروز و هر روز ماست و البته این خصلت ها برای همه پسندیده است و برای مسئولان و کارگزاران کشور پسندیده تر!
فرزاد جهان بین
عدالت هر چند سهل به نظر می رسد اما در مقام عینیت، پیچیده است. اینکه حق چیست که به صاحب حق اعطا شود و یا موانع و اقتضائات آن چیست، نیازمند بحث و گفت و گو است.
نورالدین قدیمی
آنچه که مایه تأسف است، مشاهده برخی رفتارها از طرف برخی مدعیان سیاست ورزی در داخل کشور است که دقیقاً در راستای عملیاتی کردن تاکتیک‌های آمریکایی انجام می شود.
یادداشت مهمان؛
دکتر حسین امیدی
من تهدید نیستم؛ من مجرم نیستم؛"من نمی توانم نفس بکشم"؛ "کمک!""مادر!"
حسین امیدی
بیماری جهانگیر کووید نوزده مؤسسات نژادپرستانه ی سیستماتیک درایالات متحده آمریکا را در جهان برهنه ساخت. فی الواقع این رسوا سازی به وضوح تاثیرعمیق این بیماری فراگیر را براختلاف طبقاتی و نابرابریهای بین جوامع سفید پوست و رنگین پوستان آمریکایی را نشان می دهد.
پرویز سروری
سروری شفافیت در جمهوری اسلامی به این معناست که مسئولین، سازمان‌ها و ارگان‌های کوچک و بزرگ، بدون پرده‌پوشی و واهمه، عملکرد خود را در اختیار مردم قرار دهند.
خالد القدومی
از نظر من از محورهای مهم پیام حضرت آیت الله خامنه‌ای ذکر و اشاره رهبر معظم انقلاب اسلامی به عقلانیت این مقاومت است که منافع ملت خود را در نظر می‌گیرد و همچنین همزمان، از هیچ حقی از حقوق مشروع خود چشم پوشی نمی‌کند
مصباح الهدی باقری
شاید بد نباشد همه مواجهه‌هایی که گروه‌ها و افراد مختلف در طول این 50 سال قبل و بعد از پیروزی انقلاب با انقلاب داشتند را مرور کنیم و نسبت هر کدام را با خیرخواهی و شفقت‌شان برای انقلاب بدانیم.
داودعامری
ارزشمندتر از قلم، انسان‌های صاحب اندیشه و متعهدی هستند که با قلم خود از حق، عدالت، سعادت و زیبایی حقیقی گفته اند.
یادداشت؛
علی محمدمرادی
امروزه گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات به گونه ای است که در هر کجای زندگی انسان، جلوه های حضور فناوری اطلاعات و ارتباطات به چشم می خورد.

صفحه‌ها