نمایش 1 - 10 از 701
یادداشت؛
بیائید کلاهمان را قاضی کنیم و از خود بپرسیم که چند درصد از بلائی که بر سرمان آمده مقصر خود ما مردم هستیم.
یادداشت؛
حسین شریعتمداری
خودداری آقای روحانی از شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل می‌تواند پاسخ دندان‌شکنی به اهانت‌های بی‌وقفه ترامپ به ایران اسلامی و مردم شریف آن باشد.
یادداشت؛
جبار صفربیگی
در جلسه اخیر اهالی مطبوعات استان با استاندار محترم ایلام، این دغدغه از سوی چند تن از خبرنگاران مطرح، و از دکتر سلیمانی درخواست شد تا شخصا به این موضوع ورود پیدا کرده و بر نشست ادارات نظارت نمایند.
یادداشت؛
حیدر محقق
به راستی غرب زده ها و خود شیفتگان بیاندیشند اگر این انبوه ناآرامی های اخیر در دوران سلطه شاهنشاهیون بود چه اتفاقی می افتاد آیا شاهد دهها جمعه سیاه نبودیم؟ یا اینکه مانند ۱۷ شهریور حمام خون به راه نمی افتاد؟!
یادداشت؛
خداداد ابراهیمی
دریافت هزینه‌های خارج از چارچوب‌های مشخص و فرا‌تر از تعرفه‌های ابلاغی وزارت بهداشت، رفته رفته به یکی از معضلات حوزه درمان تبدیل شده است
عباس خزلی
گفتمان استاندار ایلام تحکم و دستوری است هر گونه مخالفت در نظرات را بر نمی تابد و بنحوی کمترین اظهار نظر به مخالفت تلقی می کند.
یادداشت؛
حسین شریعتمداری
اگر قانون «تعارض منافع» درآمریکا که مقامات این کشور ملزم به اجرای آن هستند، در ایران به اجرا در می‌آمد و مراکز نظارتی بر اجرای آن نظارت می‌کردند، آیا بخشی از ناهنجاری‌های اقتصادی فرصت بروز پیدا می‌کرد؟! پاسخ بدون تردیدمنفی است.
مردم غرق در ناملایمات/مسئولان بدنبال فخر و مباهات؛
غلامرضا محمدمرادی
عالیجنابان عزیز؛ امروزه مردم ما با چالش های سنگین اقتصادی و تلاطم سخت بازاری مواجه اند و با مشاهده این گونه تشریفات، احساس می کنند که مسئولان شان تافته جدا بافته اند و هیچ درد و رنجی احساس نمی کنند و به فکر بهبود وضعیت شان نیستند.
یادداشت؛
نصرت الله حیدری
اهمیت و رسالت رسانه تا بدانجا است که آنان را در کنار قانون اساسی،پارلمان، احزاب سیاسی، رکن چهارم دموکراسی و مردم سالاری می‌دانند.
یادداشت؛
فرشته سنجیده
این مطلب در خطاب به برخی از مدیرانی است که این روزها در برخی محافل ، دولت روحانی را مظلوم می خواند .شاید اینان همان کسانی هستند که شعار تا ۱۴۰۰ با روحانی را سر دادند.

صفحه‌ها