نمایش 1 - 10 از 711
یادداشت؛
دکتر عباس صیدی
متاسفانه پس از پدید آمدن شبکه های اجتماعی و مجازی، هم اکنون نسلی را پرورش داده که فکر می کنند غیراز اطلاعات تلگرام واینستا گرام هیچ گونه آموزه یا اطلاعات دیگری ازهیچ کس وهیچ جا قابل قبول نیست.
یادداشت؛
خداداد ابراهیمی
اینجا نقطه صفر مرزی مهران است عطر ناب گلاب محمدی آسمان را بغل کرده است.عبور میلیونی مسافران کربلا از زیر آب و آیینه و قرآن ،محشری برپا کرده است.
یادداشت؛
سفر چند روز پیش وزیر نیرو به استان ایلام و حوزه جنوب در راستای تکمیل زیرساختهای اربعین هیچ دست آوردی برای شهرستان آبدانان نداشت.
یادداشت؛
عباس خزلی
امیدواریم کسانی که خود مجری صیانت از اجرای قوانین هستند در آینده نهایت دقت را بکار گیرند و در این مسیر علاوه بر عدم مسامحه تکراری بر سر رفاه مردم و حل مشکلات آن، از مشورت با نخبگان قضایی و سیاسی خود را بی نصیب نکنند.
یادداشت؛
فرشته سنجیده
حالا که یک "سوزوکی سوار" اهل کار پیدا شده، سوال پیش می آید که فرق سوزوکی سوارها در چیست؟! قطعا خروجی عملکردها را باید مدنظر قرار داد و بی شک تفاوت ها باعث قضاوت های منصفانه خواهد شد.
سعید بگ نظری
آیا می دانید اگر سن دختری در این روستا به 20 سال برسد و هنوز ازدواج نکرده باشد، "پیردختر" محسوب میشود؟ آیا دخترکان این روستا، همچون تمام مردم ایران زمین از امکان ادامه تحصیل برخوردار می شوند؟
صطفی برزگر
چند وقت پیش آمریکا اعلام کرد که می خواهد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را جزء لیست گروه های تروریستی قرار دهد و پس از انتشار این خبر ، واکنش وزارت خارجه منفعلانه بود و رئیس جمهور هم پاسخ در خوری ندادند و در نهایت فرمانده سپاه پاسداران اعلام کرد که اگر سپاه در لیست گروه های تروریستی قرار بگیرد ، پایگاه های خود را تا شعاع 2 هزار کیلیومتر دور کنید چرا که علیه منافع ما اقدام کرده اید ما هم علیه منافع شما اقدام می کنیم .
عباس خزلی,دوزیست سیاسی,شغال,استان ایلام,ایلام بیدار
یادداشت؛
عباس خزلی
طرف صحبتم با برخی است که این روزها سرگردان در صدد پوست اندازی هستند و گویا میخواهند ششها را به آبشش جراحی کنند تا در گرداب منفعت به شناگران ماهری تبدیل شوند.
یادداشت؛
فرشته سنجیده
یکی از مواد کسب درامد و سود که اسلام به دفعات مکرر ان را منع کرده است و ان را حرام می داند، احتکار است.
ایلام بیدار منتشر کرد؛
این آواره گی وجنگ زدگی 10 سال تمام یعنی حتی دو سال پس از پایان جنگ ادامه پیدا کرد.

صفحه‌ها