نمایش 1 - 10 از 1284
یادداشت؛
عباس خزلی
مجتمعی که روزی مردمان اطرافش منتظر روشن شدن مشعل آن بودن امروز این مشعل روشن است و ریه مردم اطراف آن در حال خاموش شدن است.
یادداشت؛
خداداد ابراهیمی
درحالی که اهداف طرح‌های توسعه میادین نفتی ایجاد فرصت اشتغال برای نیروهای بومی، رونق اقتصادی و توسعه زیرساخت‌ها در ایلام است، اما پس از سال‌ها مردم ایلام جز مُشتی شعار، هیچ منفعتی از این پروژه‌ها ندیده‌اند.
پشت پرده دعوت هاي گزينشي چيست؟
مرتضی سبزی
ضور و یاد عدم حضور وزیر نفت در استان ایلام، بازی دو سر باختی برای زنگنه خواهد بود؛ با توجه به اینکه نوع دعوت رسانه ها در پوشش برنامه فردا هم در هاله ای از ابهام قرار دارد و مشخص نیست متولی دعوت از رسانه ها کدام شرکت زیرمجموعه وزارت نفت در استان است که بصورت گزینشی عمل کرده است؟
محمدکاظم انبارلویی
انبار لویی با بیان اینکه ما بیش از 20 سال است سیاست خارجی کشور را درگیر همین مقوله«فشارهای شرطی دشمن» کرده ایم، نوشت: اگر قرار است با هر فشار دشمن ما یک امتیاز نقد بدهیم و یک امتیاز نسیه بگیریم چیزی ته حساب انقلاب و منافع ملی باقی نمی‌ماند. این مسیر غلطی است که در برجام و قبل از آن طی کردیم.
حامد موفق بهروزی
اگر آنهایی که دور هم جمع شدند و برای وحدت تلاش می‌کنند را با عناوینی چون پدرخوانده و ... بخوانیم چه کسی می‌خواهد این وظیفه همسویی میان نامزدهای انتخاباتی را پیش ببرد؟
یادداشت؛
عباس خزلی
مدتهاست شاهد تجمع کارگرانی مقابل استانداری ایلام هستیم، کارگرانی که چند روز مانده به سال جدید نه تنها عیدی ندارند که به خانواده خود بدهند، که حتی از حقوق ماهانه ی خود هم محروم شده اند.
یادداشت :
وضعیت نامناسب عمران شهری در شهر ایوان در سایه بی تدبیری مسئولان چهره مناسبی رادر زمینه المان شهری به نمایش نگذاشته است.
حسین شریعتمداری
امروز که در ادامه اجرای طرح «اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها» به توقف اجرای پروتکل الحاقی رسیده‌ایم، آمریکا و اروپا بر سر یک دوراهی قرار گرفته‌اند که هر کدام را انتخاب کنند، برای ما «بُرد قطعی» و برای حریف «باخت حتمی» خواهد بود.
محمدکاظم انبارلویی
منشأ دو صدایی در دولت و مجلس روی فهم غلط یکی از دو طرف در مورد کیستی دشمنی و چیستی مطالبات آن‌ها و چرایی خصومت‌ورزی آن‌هاست؛ مصوبه مجلس مثل روز روشن است؛ اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران.
کمیل خجسته
حرکت کف صحن اگر همگرایانه و متحد به سمت منافع ملی نباشد، نخواهد توانست آن جایگاه رأس امورش را بازیابد. چندمین تذکر در این چندماه از موضوع استیضاح و تعامل با یک وزیر و... شاید خوب نباشد، شاید هم طبیعت کار باشد اما صحن مجلس محل آزمون مهمی است برای انقلابیون در میدان که با توییت و اینها پاس نمی‌شود.

صفحه‌ها