نمایش 1 - 10 از 742
یادداشت؛
محمد سبزی
امروز برای همه ثابت شده که مسیر نظام جمهوری اسلامی علیرغم همه فشارها، تحریم ها و تهدیدها مسیر اقتداری را طی می کند که در آینده بر این اقتدار افزوده خواهد شد چرا که رمز این موفقیت ها در "مقاومت" است.
حسن نجفی
حسین حسین زاده طلبه ای بود که با ایثار و از جان گذشتگی درس مروت ومردانگی داد و چه خوب است برخی ها راه و مسلک این طلبه جوان را در پیش بگیرند.
عباس خزلی
چند روز قبل عده‌ای از فعالان سیاسی و مجازی جلسه‌ای دوستانه با استاندار برگزار می‌کنند که استاندار در این جلسه در مورد دخالت رئیس کل دیوان محاسبات کشور در سفارش نزدیکان، آشکارا به دخالت ایشان صحه می‌گذارند.
یادداشت؛
جبهه مقاومت با بهره گیری از توان داخلی وهمبستگی در کنار هوشیاری مردم توانسته هرروز به پیشروی خود ومنزوی کردن جبهه استکبار اضافه کند.
یادداشت روز؛
حسین شریعتمداری
جناب عراقچی! چرا رگ غیرتتان علیه آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها نجنبیده است؟! مثلا چرا نگفته‌اید به ادامه کار شرکت‌های غربی در ایران خاتمه می‌دهیم؟!
یادداشت؛
محمد حسین باژدان
قراردادن سپاه درلیست تروریسم تبعاتی برای سپاه نخواهد داشت چرا که در طول دوران انقلاب اسلامی، امریکا همیشه از این‌گونه اقدامات انجام داده و هیچ زمانی موفقیتی به‌دست نیاورده است.
یادداشت؛
رضا میرزاد
تصمیم خصمانه و آتش افروزانه دولت دونالد ترامپ مبنی قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست «سازمان‌های تروریستی خارجی» وزارت خارجه ، آغاز آتشی است که نتیجه آن سوختن خرمن آمریکا در منطقه خاورمیانه را در پی دارد.
عباس خزلی
مجموعه سپاه در حوزه بهداشتی و درمانی و هم در امدادرسانی آمادگی خوبی داشت و به‌محض اینکه در منطقه احساس نیاز می شد ، امکانات سپاه پای کار بود.
یادداشت؛
احسان صحرایی
رونق کشور با حمایت از تولید کنندگان با عث می شود تا فردایی بهتر ساخته شود به دست خودمان...
سردار محمدرضا نقدی

صفحه‌ها