نمایش 1 - 10 از 853
یادداشت؛
برای مرواریدی که به سبب حسن همجواری ابوعطا می خواند ، خداروشکر که دیگر تکرار مکرر تکرار های بی خاصیت جواب نمی دهد!
یادداشت؛
نماینده ای در شان نظام اسلامی است که درمان همه کم وکاستی ها، نقص ها و نارسایی ها را فقط در اسلام دانسته و در داخل ظرفیت دین مبین اسلام برایشان چاره جویی کند.
یادداشت؛
صابر شفیعی
قطعا در میان کاندیداهایی که از فیلتر شورای محترم نگهبان عبور کرده اند و همگی فرزندان پاک و دلسوز ایلام عزیز هستند، کسانی که هم تجربه و تخصص کافی و هم توانایی و احساس مسولیت و دلسوزی بالا را دارند وجود دارد.
یادداشت؛
عباس خزلی
به چند نفری که در حوزه شمال و جنوب پول های کثیف را وارد انتخابات کرده اند هشدار می‌دهیم چنانچه از این اقدام ناپسند خود دست برندارند اسامی آنها را افشا خواهیم کرد.
اختصاصی؛
شمس الله سلیمانی
یکی از صحنه هایی که مردم همواره باحضور خود در آن حماسه پی در پی از زمان انقلاب به بعد آفریده اند، انتخابات بوده است، انتخابات در جمهوری اسلامی نماد مردم سالاری و دموکراسی به معنای واقعی است.
یادداشت؛
عباس خزلی
گدایان شیک پوش ادکلن زده به همراه خانواده و نزدیکان و نوچه ها، به درب تک تک منازل مراجعه و درخواست کمک دارند، گاهی با استفاده از اعتقادات مردم قرآن در جیب پنهان می کنند که در صورت مقاومت طرف، با استفاده از کلام خدا که دل هر معتقدی را می لرزاند توجهش را جلب نمایند.
یادداشت؛
عباس خزلی
اصلاح طلبان که به واسطه عملکرد غلط خود طی هفت سال گذشته محبوبیت خود در میان اقشار مختلف از دست داده است راهی جز مظلوم نمایی برای ادامه حیات سیاسی خود ندارند.
یادداشت؛
حیدر حسین نیا
انقلاب اسلامی با سه مؤلفه قدرت (انسجام ملی، انرژی، ژئوپولتیک) حرکت خود را ادامه داد و در طی این طریق عناصر جدیدی از قدرت را تولید نمود.
یادداشت؛
خدارحم سحری
اگر نگاهی اجمالی به ادوار مجلس شورای اسلامی داشته باشیم جزموارد اندک شاهد مجموعه ای کامل از نمایندگان انقلابی که در تراز انقلاب وتفکر معمار آن یعنی امام خمینی (ره) باشد نداشته ایم .
یادداشت؛
عباس خزلی
بانزدیک شدن به انتخابات انگار که وارد سرزمین عجایب می شوید وهرلحظه مواردی را به تماشا می نشینی که تعجبت را دوچندان می کند.

صفحه‌ها