نمایش 1 - 10 از 738
یادداشت روز؛
حسین شریعتمداری
جناب عراقچی! چرا رگ غیرتتان علیه آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها نجنبیده است؟! مثلا چرا نگفته‌اید به ادامه کار شرکت‌های غربی در ایران خاتمه می‌دهیم؟!
یادداشت؛
محمد حسین باژدان
قراردادن سپاه درلیست تروریسم تبعاتی برای سپاه نخواهد داشت چرا که در طول دوران انقلاب اسلامی، امریکا همیشه از این‌گونه اقدامات انجام داده و هیچ زمانی موفقیتی به‌دست نیاورده است.
یادداشت؛
رضا میرزاد
تصمیم خصمانه و آتش افروزانه دولت دونالد ترامپ مبنی قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست «سازمان‌های تروریستی خارجی» وزارت خارجه ، آغاز آتشی است که نتیجه آن سوختن خرمن آمریکا در منطقه خاورمیانه را در پی دارد.
عباس خزلی
مجموعه سپاه در حوزه بهداشتی و درمانی و هم در امدادرسانی آمادگی خوبی داشت و به‌محض اینکه در منطقه احساس نیاز می شد ، امکانات سپاه پای کار بود.
یادداشت؛
احسان صحرایی
رونق کشور با حمایت از تولید کنندگان با عث می شود تا فردایی بهتر ساخته شود به دست خودمان...
سردار محمدرضا نقدی
یادداشت؛
رضا رستمی
امروزه نوعی خودبزرگ بینی غیر واقعی، اشراف اطلاعاتی کاذب و غرور بادکنکی این روزها بر برخی از نویسندگان در فضای رسانه ای جدید حاکم شده است.
یادداشت؛
عباس خزلی
دیر زمانی است سو استفاده از گرانی باب شده و عده ای با استفاده از برخی عوامل موج سوار این مقوله شده و به نان و نوایی رسیده و عده ای هم در زیر فشار این موج برای لقمه ای نانی دست وپا میزنند، بعد از ارز و سکه و طلا مدت زمانی است بازار گوشت و مرغ جولانگاه کاسبان و دلالان شده است.
یادداشت؛
مهدی کاکاخانی
بی تردید مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب که در کرمانشاه مستقر است، به دلیل عدم ارتباط کاری با مدیران و مسئولان ارشد استان، خود را ملزم به پاسخگویی نمی دانند.
عباس خزلی
امروزه حتی فکر و فرهنگ و شعر و قصه ها در امان نیستند و در همه جای ایلام از طریق رسانه ها هرباره زمزمه انتصاب کسانی رقم می خورد که وابستکی نسبی و یا سببی با عالیجناب عادل آذر دارند.

صفحه‌ها