نمایش 1 - 10 از 1507
یدالله جوانی
معاون سیاسی سپاه پاسداران طی یادداشتی نوشت:عضویت دائم ایران در سازمان همکاری شانگهای و در ادامه با عضویت در دیگر سازمان‌های منطقه‌ای طبق سیاست کاملاً درست منطقه‌گرایی و همچنین عضویت در سازمان‌های فرامنطقه‌ای، همانند «اتحادیه بریکس»، آینده‌ای بسیار درخشان برای اقتصاد ایران قابل پیش‌بینی است.
محمدکاظم انبارلویی
هزاره سوم میلادی و قرن جدید برای مسلمانانی که با منطق امام حسین (ع) می‌جنگند یک هزاره و قرن سراسر پیروزی است هیچ تردیدی در این معجزه قرن وجود ندارد.
حسین شریعتمداری
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: نمونه‌های نقض معاهده NPT از سوی آمریکا، انگلیس، فرانسه و ... فهرست بلند بالایی است و مخصوصاً طی دو دهه اخیر موارد فراوان دیگری هم به آن افزوده شده است.
سعدالله زارعی
آمریکایی‌ها تلاش می‌کنند تا مخاطبان خلأیی را که پس از خروج نظامیان این کشور احساس کرده و هر چیز ناخواستنی که در این سرزمین روی می‌دهد را به این خلأ نسبت دهند.
مهدی جهان تیغی
افغانستان از بیش از سی سال قبل بستری آماده برای پرورش گروه های تندرو جهادی، ضد شیعی و ایرانی بوده است و سرویس اطلاعاتی عربستان و پاکستان همواره تلاش می کردند که روند ضد شیعه را نه تنها درباره گروه های کوچک تکفیری، بلکه در گروه بزرگی همچون طالبان نیز پررنگ نگه دارند.
محمدکاظم انبارلویی
آقای خاندوزی، وزیر محترم اقتصاد و دارایی با یک دستور به خزانه می تواند بخش عظیمی از کسری دولت در سال ۱۴۰۰ را از حساب تمرکز درآمد شرکت ملی نفت و گاز و نیز حساب‌های اختصاصی آنها تأمین کند و این رویکرد هیچ نیازی به قانون مجلس و تصویب شورای نگهبان ندارد.
یدالله جوانی
به راستی اگر در سال ۱۳۶۹، ایران با اشتباه محاسباتی و طبق خواسته‌های اصلاح‌طلبان، در حمایت و دفاع از صدام جنایتکار وارد جنگ با آمریکا، متحدان اروپایی و منطقه آنان می شد، چه بر سر کشور و ملت ایران می‌آمد؟
یوسف اسدی
یوسف اسدی در یادداشتی تحت عنوان «روحانی بود، خیلی خوب بود» نوشت: آری روحانی بود، خیلی خوب بود. چون مثل آیت الله رئیسی در همان ماه اول آغاز مسئولیتش نه سفر استانی رفت و نه در بین مردم در صفهای طولانی حاضر شد.
ابوالقاسم علیزاده
در دولت تحول گرا و مردمی آقای رئیسی آنچه بعنوان هدف اصلی باید مد نظر باشد ایجاد انقلابی در نوع نگاه هاست.
یادداشت؛
عباس خزلی
عباس خزلی نوشت: حال ایلام خوب نیست، با وجود مشکلات فراوان معیشتی، بیکاری، تورم ۵۵ درصدی وهجوم ویروس کرونا روح وروان مردم در وضعیت مناسبی نیست.

صفحه‌ها