مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ایلام خبر داد؛
اجرای ۱۰۰ عنوان برنامه طی هفته دفاع مقدس در استان ایلام
کد مطلب: 53411
تاریخ انتشار : 1400-06-29 00:09
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ایلام از اجرای ۱۰۰ عنوان برنامه طی هفته دفاع مقدس در استان ایلام خبر داد.

به گزارش ايلام بيدار ،محمدحسین فولادی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ایلام در نشست خبری با اصحاب رسانه ایلام اظهار کرد: در سال جاری کنگره ملی سه هزار شهید استان ایلام به عنوان مهم‌ترین رویداد و عملیات بزرگ فرهنگی در استان برگزار می‌شود.
وی افزود: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در استان این است که برنامه‌های این هفته با نگاه به برگزاری کنگره در استان اجرا خواهند شد.
فولادی با اشاره به اینکه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس استان در سطح استان در کنار ستاد کنگره شکل گرفته است، بیان کرد: ۱۰۰ عنوان برنامه در حوزه دفاع مقدس استان ایلام با مشارکت همه دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی استان و با حضور مردم اجرا می‌شود.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ایلام اضافه کرد: در سطح شهرستان‌ها ستاد هفته دفاع مقدس شکل گرفته و از طرفی دیگر در هر دستگاهی، یک ستاد دفاع مقدس تشکیل شده است‌، فرمانداران رئیس ستاد برنامه‌های دفاع مقدس و فرمانده هان سپاه دبیر ستاد خواهند بود.
وی با اشاره به اینکه در سال جاری ۶۰ عنوان کتاب چاپی و ۲۰ عنوان کتاب صوتی در حوزه دفاع مقدس در سطح استان رونمایی خواهد شد، یادآور شد: مراسم تجلیل از جهادگران حوزه سلامت، تجلیل از مادران شهدا با هماهنگی بنیاد شهدا و برگزاری یادواره‌های شهدا در سطح شهرستان‌های استان از دیگر برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در استان خواهد بود.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ایلام یادآور شد: تجدید میثاق نیروهای مسلح استان با ولایت با حضور فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، برگزاری مراسم تجلیل از یک میلیون پیش کسوت دوران دفاع مقدس به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهوری، فضای سازی محیطی در حوزه دفاع مقدس و برگزاری مراسم میهمانی لاله‌ها از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس در استان خواهد بود
 
انتهای پیام/الف

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب