فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام:
ایثار طلاب در غسل و کفن متوفیان کرونایی ستودنی است
کد مطلب: 45459
تاریخ انتشار : 1399-04-08 16:43
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین( ع) استان ایلام گفت:ایثار طلاب در غسل و کفن متوفیان کرونایی ستودنی است.

به گزارش ایلام بیدار؛ سردار شاکرمی، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام با اهداء لوح تقدیر از زحمات بی دریغ طلاب و روحانیان جهادگر این استان در امر تکریم اموات کرونایی و اجرای امور شرعی مرتبط با غسل و کفن و خاکسپاری این درگذشتگان تقدیر کرد و بر لزوم امتداد این خدمات خداپسندانه و جهادی تا شکست و نابودی این بیماری منحوس تأکید کرد.
وی اظهار کرد:حوزه علمیه در واقع مرکز نشر معارف الهی و دینی و فرماندهی حرکت عظیم دینی و فرهنگی است. سردار شاکرمی ارتباط حوزه و سپاه را راه‌گشا دانست و گفت تقویت این ارتباط مایوس شدن دشمنان را به دنبال دارد.
سردار شاکرمی عنوان کرد:ایثار، جانفشانی و زحمات طلاب و روحانیون گرانقدر برای تغسیل، تکفین و تدفین متوفیان کرونایی ارزشمند و غیرقابل انکار است.
وی یادآورشد:امروز به حضور بیشتر در حوزه علمیه و بهره برداری و استفاده از این ظرفیت برای تربیت نسل انقلابی در سپاه نیاز داریم.
سردارشاکرمی تصریح کرد:بهترین سربازی برای امام زمان (عج) خدمت کردن به مردم است و حضور روحانیون در سپاه و در کنار مردم به خصوص در ایام کرونا مایه برکت است.
رئیس حوزه های علمیه استان ایلام نیز در این دیدار صمیمانه از تلاش های شبانه روزی سپاه در موضوع کرونا از جمله رزمایش بزرگ بیولوژیک و ضدعفونی معابر و نیز رزمایش بزرگ کمک مومنانه و همچنین سایر خدمات سپاه در حوزه های سازندگی و عمرانی قدردانی کرد.

برگزیده سایت

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ؛
نماینده حوزه انتخابیه دهلران در گفتگو با ایلام بیدار مطرح کرد؛
نماینده ایلام و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب