طی چند روز گذشته به‌وقوع پیوست؛
شهادت ۵ رزمنده دلاور لشکر فاطمیون در سوریه
کد مطلب: 42428
تاریخ انتشار : 1398-11-29 08:37
همزمان با ادامه مبارزه رزمندگان جبهه مقاومت با تکفیری‌ها در سوریه، در چند روز گذشته، پنج نفر از رزمندگان دلاور لشکر فاطمیون به خیل شهدای مقاومت پیوسته‌اند.

به گزارش ايلام بيدار ، «زمان بربری» ساکن حسن‌آباد فشافویه، «منصور علی‌دادی» ساکن کرج، «اسماعیل رضایی» ساکن مشهد، «حافظ نظری» ساکن ساوه و «قدرت‌الله موسوی» ساکن سمنان، اخیراً در جریان عملیات «ادلب» در مصاف با تروریست‌های تکفیری «احرارالشام» شربت گوارای شهادت را نوشیده‌اند.

در همین راستا، مراسم وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم «اسماعیل رضایی» امشب (دوشنبه ۲۸ بهمن) از ساعت ۲۰:۳۰ در مشهد، شهرک شهید رجایی، مقابل حر ۲۳، مجتمع حضرت بقیةالله برگزار می‌شود.

شهادت 5 رزمنده دلاور لشکر فاطمیون در چند روز گذشته در سوریه

همچنین مراسم وداع با پیکر مطهر شهید مدافع حرم «حافظ نظری» نیز امشب بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد امیرالمؤمنین (ع) واقع در ساوه، خیابان جمهوری برگزار و پیکر مطهر این شهید والامقام، فردا (سه‌شنبه ۲۹ بهمن) از ساعت ۹ صبح در میدان شهدای ساوه آغاز خواهد شد.

خاطرنشان می‌شود، مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم «منصور علی‌دادی» در «محمدشهر» کرج مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم «قدرت‌الله موسوی» در سمنان و مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم «زمان بربری» نیز در حسن‌آباد فشافویه برگزار شده است.

به گزارش دفاع‌پرس، لشکر فاطمیون متشکل از رزمندگان افغانستانی مدافع حرم است که تاکنون در مبارزه با تکفیری‌ها در سوریه و عراق، دلاورمردی‌های زیادی را از خود نشان داده و شهدای زیادی را تقدیم آرمان‌های اسلام ناب محمدی (ص) کرده‌است.

انتهای پیام/ر

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب