کد مطلب: 41407
تاریخ انتشار : 1398-10-27 12:59
امام جمعه موقت ایوان گفت :شهادت سردار سلیمانی عجز دولتمردان آمریکایی را نشان می دهد.

به گزارش ایلام بیدار،حجت الاسلام "علی احمدیان"، امام جمعه موقت شهرستان ایوان درخطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان ایوان گفت:سردار حاح قاسم سلیمانی انسانی وارسته وآگاه برد که بیش از چهل سال از عمربابرکت خود را به دفاع از مظلوم پرداخت ودر این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نکرد.
امام جمعه موقت ایوان با اشاره به حضور گسترده مردم دراستقبال از پیکر مطهرسردارسلیمانی اظهار کرد:این همه شکوه و عظمتی که در نقاط مختلف ایران اسلامی رقم خورد نشانگر اراده ای است که مردم به به این سردار دلها داشتند،چرا که سردار سلیمانی جوانان زیادی را تربیت کرده است.
امام جمعه موقت ایوان افزود:امروز تفکررسردار سلیمانی زنده است چرا امروزشاهد ان بودیم که این سرداررتوانسته است دربین آحاد مردم محبوبیت خاصی دست پیدا کند.
حجت التسلام احمدیان بیان داشت:امام خمینی توصیف بسیار زیبایی را از نهادزسپاه پاسداران داشتند ،چرا که این نهاد در راستای عمل کردن به فرامین است ،چرا که شعار این نهاد حمایت از مظلوم بوده ا،ست سپاه در همه عرصه ها حضوری چشم گیر داشته است وهدف اش خدمت به مردم بوده است.

وی بیان کرد:باید به این سپاه افتخار کرد چرا که سپاه ازبطن مردم گرفته شده است،انسانهایی وارسته ای که در راستای اعتلای ایران اسلامی از هیچ نلاشی فروگذارنمی کنند.

امام جمعه موقت ایوان تصریح کرد:کسانی امروز علیه سپاه هجمه میکنند بدانند که شما ها انسانهایی هستید که فقط به مادیات خودتان توجه داشتید،سپاه بیش از سی هزارشهید را تقدیم انقلاب کرده است ،جوانانی در این نهاد حضور دارند که حاضراند در راستای دفاع از کیان ایران اسلامی از جان ومال خودشان بگذر اند.
وی با اشاره به خانواده های شهدا حادثه هوایی ادامه داد:این خانواده ها بیان داشتند که نباید کسی با این ترفند به خیابانها بیایند،ما درکنار سپاه بوده و هستیم.

انتهای پیام

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب