کد مطلب: 39113
تاریخ انتشار : 1398-08-02 09:10
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی ایوان از اعزام بیش از 100نفر از دانشجویان در قالب اردوههای جهادی به مناطق محروم خبر داد.

"بهروز جعفری "،مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی ایوان؛ در گفتگو با خبر نگار ایلام بیدار در ایوان مسئول حوزه بسیج دانشجویی شهرستان ایوان  گفت :: در دوران دفاع مقدس، دانشجویان همپای دیگر اقشار جامعه در جبهه های حق علیه باطل حضور یافتند و دراین برهه نیز این قشر به برکت خون شهدا در روستاها و مناطق محروم جهادگونه و بسیجی وار خدمت می کنند.

جعفری اظهار کرد : درحوزه دانشجویی شهرستان ایوان خوشبختانه سه گروه فعال دانشجویی در عرصه جهادی فعالیت می کنند که در سالجاری با توکل بر خدا بیش از100نفر را به 10منطقه روستایی محروم شهرستان .اعزام شدند.

 وی افزود:توجه به اقتصاد مقاومتی و خدمت رسانی به قشر محروم و آسیب پذیر مناطق محروم و کم برخوردار از اصلی ترین اهداف و رویکردهای بسیج دانشجویی در طرح اردوهای جهادی است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگا ه علمی کاربردی ایوان با تاکید بر اینکه حضور دانشجویان به صورت خودجوش در این اردوهای جهادی شرکت می‌کنند، ادامه داد: فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه نقش مهمی در برگزاری اردوهای جهادی دارد.

 

انتهای پیام/الف

 

برگزیده سایت

وقتی برخی افراد مشهور یک بام و دو هوا بازی می کنند؛
سانسور و تحلیل های آبکی تمامی ندارد؛
در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب