کد مطلب: 38950
تاریخ انتشار : 1398-07-25 23:00
تولیت آستان قدس رضوی از ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعته به زائران در مرز مهران تا پنج روز بعد از اربعین خبر داد.

به گزارش ايلام بيدار ،حجت‌الاسلام والمسلمین" احمد مروی"، تولیت آستان قدس رضوی ظهر امروز در بازدید از آشپزخانه آستان قدس رضوی در مهران گفت :با توجه به حجم تردد زیاد زائران از مرز مهران بزرگترین موکب رضوی در این مرز دایر شده است و روزانه ۱۵۰ هزار پرس غذای گرم بین زائران توزیع خواهد کرد.

وی اظهار کرد: همچنین در بین راه نجف_کربلا نیز آستان قدس رضوی موکب‌هایی جهت خدمات‌رسانی به زائرین دایر کرده و در سامرا، کاظمین، مرزهای جنوبی کشور و قصرشیرین نیز خدماتی ارائه می‌شود.

تولیت آستان قدس رضوی افزود: همچنین تعدادی اتوبوس بیمارستان سیار پزشکی شامل عکسبرداری، سنوگرافی، اتاق عمل و... در بین نجف و کربلا مستقر هستند و از لحاظ پزشکی و تغذیه به زائرین خدمت‌رسانی می‌کنند.

وی عنوان کرد: ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعته به زائران از جمله اقدامات ستاد اربعین آستان قدس رضوی در مرز مهران است و این خدمات‌دهی تا پنج روز بعد از اربعین ادامه دارد.

گفتنی است، آستان قدس رضوی با استقرار حدود هزار خادم و راه‌اندازی آشپزخانه مرکزی در شهر مهران خدمات متنوع و گسترده‌ای را در تغذیه، اسکان و امور فرهنگی به زائران اربعین حسینی ارائه می‌دهد.

انتهای پیام/الف

برگزیده سایت

همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان؛
رزمنده دوران دفاع مقدس در گفتگوبا ایلام بیدار؛
امام جمعه چرداول در گفتگو با ایلام بیدار مطرح کرد؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب