سپاه امیرالمؤمنین,جمال شاکرمی,استان ایلام,ایلام بیدار
کد مطلب: 35424
تاریخ انتشار : 1397-11-18 12:35
سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام با برنامه‌های قرارگاه جهادی خدمت بی‌منت حدود ۴ هزار خدمت به مردم در ایام‌الله دهه فجر و چهلمین سال پیروزی انقلاب به مردم استان ارائه می کند.

گروه اجتماعی ایلام بیدار:: در ادامه سلسله گزارشات پایگاه خبری ایلام بیدار در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی این بار می خواهیم یکی دیگر از اقداماتی که در ایام دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی باشکوه انقلاب اسلامی در حال انجام است، بپردازیم.

این انقلاب با رهبری معمارکبیر انقلاب اسلامی و حضور مردم توانست رژیم پهلوی را به زباله دان تاریخ بفرستد و همین موضوع نشان می دهد که باید خدمات به مردم بیش از این باشد چرا که صاحبان اصلی این انقلاب مردم هستند.

در همین راستا و در چهل سالگی انقلاب اسلامی ویژه برنامه های مختلفی در سطح استان ایلام در حال برگزاری است. سپاه پاسداران اتقلاب اسلامی نیز به فراخور اهمیت چهل سالگی انقلاب اسلامی ویژه برنامه های مهمی را در دستور کار خود قرار داده است.

در همین راستا سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام با برنامه‌های قرارگاه جهادی خدمت بی‌منت حدود ۴ هزار خدمت به مردم در ایام‌الله دهه فجر و چهلمین سال پیروزی انقلاب به مردم استان ارائه می کند.

ارائه خدمات پزشکی در 10 محله محروم 

"جمال شاکرمی"، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام در این خصوص گفت: در حال حاضر و در ایام‌الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کار ساخت 220 واحد مسکونی برای محرومین آغازشده است.

وی، با اشاره به تشکیل یک قرارگاه جهادی با 21 کمیته زیرمجموعه در سپاه استان، یادآور شد: تا پایان سال جاری ۴ هزار خدمت بی‌منت به مردم استان از طریق این قرارگاه ارائه می‌شود، مردم مشکلات دارند و دشمن هم ما را در ترحیم و فشار قرار داده است و ازاین‌رو باید با مردم و همراه مردم و در میان مردم به مردم خدمت کرد.

شاکرمی، افزود: کمیته بهداشت و درمان این قرارگاه جهادی در استان، 10 محله محروم و آسیب‌پذیر را در ایلام شناسایی کرده و مقررشده که با استقرار درمانگاه‌های سیار در این محلات و با حضور پزشکان متخصص و امکانات درمانی تخصصی، بیش از 500 میلیون تومان خدمات به مردم ارائه شود.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام، بابیان اینکه باید از ظرفیت‌های مختلف دستگاه‌های اجرایی برای ارائه خدمات به مردم استفاده کرد، افزود: هفت‌صد میلیون تومان اعتبار برای تأمین جهیزیه در استان جذب‌شده و امید است بتوانیم بالغ ۱۶۰ زوج جوان به ازای هر زوج پنج میلیون تومان از این خدمت بهره‌مند شوند.

جزئیات خدمات ارائه شده سپاه به مردم ایلام

"غلامرضا علی محمدی"، مدیر موسسه خدمات تامین درمان بسیجیان ایلام نیز در این خصوص به خبرنگار ایلام بیدار گفت: بنا بر تدابیر فرماندهی سپاه استان ایلام مبنی بر چهار هزار خدمت بی منت به خصوص در مناطق محروم و حاشیه شهرها برنامه ریزی ها برای انجام خدمات پزشکی در این مناطق در دستور کار قرار گرفت.

وی اظهار کرد: در همین راستا امروز و در هفتمین روز از دهه مبارک فجر تیم های پزشکی در شهرک شهید کشوری ایلام (سرطاف) حضو یافته اند.

علی محمدی افزود: در طی این مدت به تعداد 10 نقطه حاشیه نشین شهر ایلام و به طور متناوب خدمات رایگان پزشکی به مردم این مناطق ارائه می شود.

مدیر موسسه خدمات تامین درمان بسیجیان ایلام ادامه داد: خدمات در این حوزه سامل عمومی و تخصصی و بهداشتی و درمانی انجام می گیرد.

وی بیان کرد: در اجرای این برنامه ها خدماتی از جمله، دندانپزشکی، متخصص قلب، متخصص اطفال، پزشک عمومی، تزریقات و پانسمان، خدمات مشاوره ای و پرستاری، سونوگرافی و بسیاری موارد دیگر خدمات انجام می گیرد.

علی محمدی خاطرنشان کرد: تمامی خدمات در این مناطق بصورت رایگان انجام می گیرد.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب