معاون مسافری راه آهن خبر داد
پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از 16 بهمن
کد مطلب: 35382
تاریخ انتشار : 1397-11-14 11:50
معاون مسافری راه آهن خبر داد، پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از 16 بهمن آغاز می شود.

به گزارش ايلام بيدار ،میر حسن موسوی معاون مسافری راه آهن خبر داد: پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی از 16 بهمن آغاز می شود.
وی بیان کرد: برای نوروز امسال افزایش قیمتی در نرخ‌های بلیت اعلام نشده است.
معاون مسافری راه‌آهن گفت: قیمت بلیت قطارها بر اساس 4 یا 6 تخته بودن کوپه قطار و همچنین تعداد ستاره قطارها تعیین شده است.
موسوی با بیان اینکه مسیر کرمانشاه امسال برای اولین بار در حوزه مسافری وارد شده است، گفت: تا پیش از نوروز امسال مسیر ریلی رشت نیز افتتاح می‌شود و برای پیک نوروزی در این مسیر قطار پیش‌بینی کرده‌ایم.
وی با بیان اینکه مسیر ریلی ارومیه- تهران- مشهد راه‌اندازی شده است، گفت:‌مردم از همه شهرها امکان خرید بلیت قطار برای نوروز را دارند.
معاون مسافری راه‌آهن اضافه کرد: 67 دستگاه واگن نیز برای ایام نوروز بازسازی شده است که شامل 6 رام قطار ریل‌باس و 26 سالن 4 تخته است.
موسوی افزود: برای ایام نوروز 5 هزار و 170 رام قطار در مسیرهای بین شهری و حومه پیش‌بینی شده است.
وی با اشاره به اینکه نوروز 98 افزایش قیمتی نسبت به پارسال در بلیت‌های قطار اعمال نشده است، افزود:‌ما رتبه‌بندی قطارها را اجرا کردیم و بر اساس معیارهای خاص جهانی و بومی‌سازی آنها پیاده شد و به تصویب هیأت مدیره راه‌آهن رسید.
معاون مسافری راه‌آهن افزود:‌ با توجه به اندازه کوپه و وضعیت تهویه و تجهیز قطارها و نوع راهبری شرکت‌ها درجه‌بندی اعمال شده است.
موسوی درباره قیمت بلیت مسیرهای تازه تاسیس گفت: در همه مسیرهای جدید الاحداث قیمت بلیت نظیر بقیه مسیرها بر اساس مسافت بین مبدا و مقصد و نوع قطار 4 و 6 تخته و همچنین چند ستاره بودن آنها است.
انتهای پیام/ش

برگزیده سایت

ایلام بیدار از گلایه های مردم گزارش می دهد؛
وقتی گروه های جهادی گرما و سرما نمی شناسند؛
رئیس مجمع نمایندگان استان در گفتگو با ایلام بیدار عنوان کرد؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب