کد مطلب: 31827
تاریخ انتشار : 1397-01-20 20:39
استاندار ایلام گفت: در سفر به شهرستان دهلران ۱۷ طرح و پروژه شهرستان بررسی می شود و قطعا در سال جاری شتاب بیشتری می گیرند.

به گزارش ايلام بيدار ، "قاسم سلیمانی"، استاندار ایلام امروز (دوشنبه) در سفر به شهرستان دهلران اظهار داشت: شهرستان دهلران یکی از مناطق پر ظرفیت استان در بخش نفت و گاز، کشاورزی، گردشگری و...است.

وی گفت: هم اکنون پروژه های بزرگی مثل ان جی ال، پتروشیمی، سامانه گرمسیری، طرح تجهیز ۵۰ هزار هکتار اراضی کشاورزی و...در شهرستان دهلران در حال اجراست.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۱۴ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان مجموع سرمایه گذاری طرح های مختلف شهرستان است، گفت: به دنبال سرمایه گذاری برای ایجاد نیروگاه برق در شهرستان هستیم.

سلیمانی دشتکی اضافه کرد: پروژه های بزرگ این شهرستان توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی در حال انجام است.

سلیمانی دشتکی عنوان کرد: یکی از مهمترین ظرفیت های شهرستان دهلران ۲۲۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق است که در تلاش هستیم بازارچه مرزی چیلات در این شهرستان ایجاد شود.

وی ادامه داد: بیش از ۱۵ میلیارد تومان سال گذشته برای ایجاد زیرساخت های این مرز هزینه شده و در سال جاری نیز توسعه این مرز در دستور کار قرار دارد.

استاندار ایلام عنوان کرد: توسعه راه های ارتباطی شهرستان از جمله محور مهران-دهلران-اندیمشک، جاده چم سرخ و ...نیز با جدیت در حال پیگیری است.

وی اضافه کرد: امروز در سفر به شهرستان دهلران ۱۷ طرح و پروژه شهرستان بررسی می شود و قطعا در سال جاری شتاب بیشتری می گیرند.

 

انتهای پیام/س

برگزیده سایت

در واپسین روزهای منتهی به سال98؛
ایلام بیدار از شور و نشاط بازار گزارش می دهد؛
رئیس سازمان حج و زیارت کشور در گفتگو با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب