فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام خبر داد؛
اعزام بیش از 32 هزار زائر به مناطق عملیاتی/ راهیان نور حرکتی انقلابی است
کد مطلب: 29202
تاریخ انتشار : 1396-07-06 10:32
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام گفت: شهادت حججی حججی نشان داد کشور مملو از چنین جوانانی است که پا در پای شهدا می گذارند.

به گزارش خبرنگار جهاد و مقاومت ايلام بيدار ، سردار "سیدصادق حسینی" فرمانده سپاه امیرالمومنین ایلام در همایش تجلی اخلاص گفت: راهیان نور حرکتی انقلابی است در ادامه حرکت جهادی شهدای است.

وی با بیان اینکه جوانان امروز ما اگر برتر از جوانان انقلابی نبشاند کمتر نیست،  یادآور شد: امروز نیز به برکت نظام جمهوری اسلامی همان موضوع و همان جوانان با همان شور انقلابی در جامعه زیاد هستند که نمونه ان شهید حججی بوده که حرکتی جدید در فراتر از مرزهای فیزیکی جهان اسلام را به وجود اورد.

فرمانده سپاه استان  اظهار داشت: حرکت شهید حججی نشانگر ان است که کشور مملو از این چنین جوانانی است که پا در پای شهدا میگذارند، حرکت دانشحویی و دانش اموزی نیز در همین مسیر است که لازم است از همکاری همکاران در مجموعه های دانشجویی و دانش اموزی تقدیر به عمل آید.

سردار حسینی تصریح کرد: در سنوات گذشته یکی از استانهایی بودیم که برنامه ها را به موقع به وقت شروع میکردیم و انجام میدادیم؛ خوشبختانه ما حادثه ای در این راه هم نداشتیم که هر ساله افزایش سقف داشته ایم .

رئیس قرارگاه راهیان نور ایلام در ادامه گزارش از وضعیت راهیان نور استان بیان و اظهار کرد:  استان ایلام سال گذشته در مجموع 32584 نفراز زائرین راهیان نور را به مناطق جنوب و شمالغرب اعزام داشته است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین ایلام در پایان از تلاش دستگاه های همکار در راهیان نور بخصوص دانشگاه ها، آموزش و پرورش و صداوسیما تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/ی

برگزیده سایت

هادی شیرخانی,شرکت برق,خاموشی ها,استان ایلام,ایلام بیدار
مدیرعامل شرکت برق استان در مصاحبه با ایلام بیدار عنوان کرد؛
ایلام بیدار به بهانه 26 تیرماه منتشر کرد؛
صدای این روزهای مردم ایلام؛
طاهره صیدمحمدی,مجری شبکه ایلام,حجاب و عفاف,استان ایلام,ایلام بیدار
مجری صداوسیمای مرکز ایلام در گفتگوی تفصیلی با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب