رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم عزاداری اربعین حسینی:
مراسم عزاداری اربعین سید و سالا شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام و اصحاب با وفای ایشان از طریق ارتباط تصویری از دانشگاه تهران (محل تجمع هیئت‌های دانشجویی) با حسینیه امام خمینی(ره) در حضور رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد.
رهبر انقلاب:
رهبر معظم انقلاب با تاکید بر اینکه جابجایی آرام دولت‌ها نشانه وجود عقلانیت و طمأنینه در کشور است، خاطرنشان کردند: رئیس‌جمهور محترم در معرفی وزرا و هم مجلس محترم در اظهارنظر درباره وزرا شتاب به خرج دهند و ان‌شاءالله زودتر دولت تشکیل بشود و مشغول به کار شود.

تازه ترین مطالب

عناوین ویژه

رهبر انقلاب:
رهبر معظم انقلاب با تاکید بر اینکه جابجایی آرام دولت‌ها نشانه وجود عقلانیت و طمأنینه در کشور است، خاطرنشان کردند: رئیس‌جمهور محترم در معرفی وزرا و هم مجلس محترم در اظهارنظر درباره وزرا شتاب به خرج دهند و ان‌شاءالله زودتر دولت تشکیل بشود و مشغول به کار شود.
یادداشت؛
محمدحسین باژدان نوشت: شورای نگهبان مانند دژی مستحکم دربرابر طرح ها و برنامه های دشمن عمل می کند لذا هر عنصر عاقل و دلسوز انقلاب برخود فرض می داند که ازنهاد دفاع کند چرا که می توان ازاین نهاد به عنوان نهادی نام برد که هویت بخش نظام اسلامی است.
رهبر انقلاب پس از دریافت واکسن «کوو ایران برکت»:
رهبر معظم انقلاب، صبح امروز دُز اول واکسن «کوو ایران برکت» را دریافت کرده و تاکید کردند:‌ باید این افتخار ملی (تولید واکسن ایرانی) را پاس بداریم.
سخنرانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) از دقایقی قبل آغاز شد.
یادداشت؛
مدیر کل ارشاد استان ایلام در حالی این روزها تحلیل های سیاسی را در دستور کار خود قرار داده که بسیاری از جامعه هدف فرهنگ و ارشاد استان این روزها با سخت ترین شرایط رو به رو هستند.
رهبر انقلاب:
رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه معلمان افسران سپاه پیشرفت کشور هستند، گفت: معلمان باید کاری کنند ریزش‌ها نزدیک به صفر باشد.
رهبر معظم انقلاب:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند: بعثت هدیه بزرگی بود به همه بشریت. بعثت‌ها هدف‌های بزرگی دارند و توحید، هدف بزرگ بعثت است.
رئیس‌جمهور آمریکا بامداد شنبه در نامه‌ای به روسای دو مجلس قانونگذار آمریکا وضعیت اضطرار ملی در قبال ایران را تمدید کرد.
رهبر انقلاب پس از کاشت ۲ اصله نهال:
رهبر معظم انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه مسئولان باید مشکل معیشتی و گرانی را حل کنند، گفتند: این مشکلات، همه راه‌حل دارد و بارها در جلسات متعدد این نکات را تذکر داده و راه‌حل‌های مورد نظر کارشناسان را به مسئولان گفته‌ایم.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به اختلاف نظر بین مجلس و دولت درباره اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها فرمودند: مجلس و دولت اختلاف‌نظر امروزشان را حل کنند که نشان‌دهنده دوصدایی نباشد.
رهبر انقلاب:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا با بیان اینکه هر روز که می‌گذرد اهمیت نقش جوانان در پیشرفت کشور و تضمین آینده‌ آن بیشتر آشکار می‌شود، ‌تصریح فرمودند: بلیّه‌ عمومی کرونا هم این را یک‌بار دیگر به اثبات رسانید.
یادداشت مهمان؛
دولت با انتصاب سلیمانی دشتکی به عنوان استاندار خوزستان، اعتراض‌ها به شریعتی را مهار کرد و کرسی استانداری ایلام را به سرپرستی سپرد و کارهای نیمه تمام سلیمانی دشتکی نا تمام ماند، در واقع دولت مشکل خوزستان را هرچند موقتی مرتفع کرد اما سر ایلام را بی کلاه گذاشت!
رهبر انقلاب:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی با تسلیت رحلت آیت‌الله ضیاءآبادی تصریح فرمودند: زبان ناصح و بیان مؤثر و فکرِ روشن و قلب متذکر و خاشع این عالم بزرگوار، منبع ارزشمندی از معارف دینی و اخلاقی را هدیه می‌کرد.
یادداشت؛
این انقلاب برآمده از مذهب، به احیای دین و تجدید حیات اسلام در ایران و جهان مدد رساند که یکی از ابعاد آن، ایجاد موج جدید در بیداری اسلامی معاصر است.
رهبر انقلاب با عفو یا تخفیف مجازات سه هزار و ۸۴۰ نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.
یادداشت؛
بهمن در تقویم ایران به لوحی زرین و ابدی تبدیل شد. دوازدهمین روزش بوی امام گرفت و روز بیست و دومش سرفرازی ایران را به نام خود رقم زد. و اینگونه بهمن « فرّ » ایمان ما شد.
سردار سلیمانی در اجتماع بزرگ مجازی ویژه دهه فجر:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در دوره اول پهلوی عزت ملی ایران کاملا لگد مال شد و احساس کرد عزت ملی از سوی پهلوی خدشه دار شد.
ذکر این نکته ضروری است که در مجلس قبل 170 نماینده طرحی را امضا کردند و در نهایت از میان همان امضا کننده ها 50 نفر رای دادند. در این مجلس 50 نفر برای این طرح امضای اولویت دار جمع کردند و در نهایت 153 رای جمع شد و به اختلاف سه رای به ثمر ننشست.
رهبر انقلاب:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با انتقاد از مخدوش شدن ادب اسلامی در برخی محیط‌های رسانه‌ای و فضای مجازی، در توصیه مهم خود به مداحان و همه تریبون‌داران و رسانه‌ها، بر «حفظ ادب اسلامی در سخن گفتن» تأکید و خاطرنشان کردند: بدگویی و بدزبانی در جامعه باید جمع شود و ادب اسلامی گسترش یابد.
همزمان با آغاز ایام‌الله دهه فجر و در آستانه چهل‌ودومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی رهبر انقلاب در مرقد مطهر امام راحل و گلزار شهدای بهشت زهرا(ع) حضور پیدا کردند.