رهبر انقلاب:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، سیدمرتضی علم‌الهدی را یکی از برجستگان تاریخ اسلام و از جمله مفاخر علمی در فقه، کلام، ادب، حدیث و تفسیر برشمردند و خاطرنشان کردند: بیان و تدوین فضائل و مناقب و برجستگی‌های افرادی همچون سیدمرتضی در واقع نشان‌دهنده حُسنِ تربیت اسلام و و حوزه‌های اسلامی است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به اختلاف نظر بین مجلس و دولت درباره اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها فرمودند: مجلس و دولت اختلاف‌نظر امروزشان را حل کنند که نشان‌دهنده دوصدایی نباشد.

تازه ترین مطالب

عناوین ویژه

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به اختلاف نظر بین مجلس و دولت درباره اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها فرمودند: مجلس و دولت اختلاف‌نظر امروزشان را حل کنند که نشان‌دهنده دوصدایی نباشد.
رهبر انقلاب:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا با بیان اینکه هر روز که می‌گذرد اهمیت نقش جوانان در پیشرفت کشور و تضمین آینده‌ آن بیشتر آشکار می‌شود، ‌تصریح فرمودند: بلیّه‌ عمومی کرونا هم این را یک‌بار دیگر به اثبات رسانید.
یادداشت مهمان؛
دولت با انتصاب سلیمانی دشتکی به عنوان استاندار خوزستان، اعتراض‌ها به شریعتی را مهار کرد و کرسی استانداری ایلام را به سرپرستی سپرد و کارهای نیمه تمام سلیمانی دشتکی نا تمام ماند، در واقع دولت مشکل خوزستان را هرچند موقتی مرتفع کرد اما سر ایلام را بی کلاه گذاشت!
رهبر انقلاب:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی با تسلیت رحلت آیت‌الله ضیاءآبادی تصریح فرمودند: زبان ناصح و بیان مؤثر و فکرِ روشن و قلب متذکر و خاشع این عالم بزرگوار، منبع ارزشمندی از معارف دینی و اخلاقی را هدیه می‌کرد.
یادداشت؛
این انقلاب برآمده از مذهب، به احیای دین و تجدید حیات اسلام در ایران و جهان مدد رساند که یکی از ابعاد آن، ایجاد موج جدید در بیداری اسلامی معاصر است.
رهبر انقلاب با عفو یا تخفیف مجازات سه هزار و ۸۴۰ نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.
یادداشت؛
بهمن در تقویم ایران به لوحی زرین و ابدی تبدیل شد. دوازدهمین روزش بوی امام گرفت و روز بیست و دومش سرفرازی ایران را به نام خود رقم زد. و اینگونه بهمن « فرّ » ایمان ما شد.
سردار سلیمانی در اجتماع بزرگ مجازی ویژه دهه فجر:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در دوره اول پهلوی عزت ملی ایران کاملا لگد مال شد و احساس کرد عزت ملی از سوی پهلوی خدشه دار شد.
ذکر این نکته ضروری است که در مجلس قبل 170 نماینده طرحی را امضا کردند و در نهایت از میان همان امضا کننده ها 50 نفر رای دادند. در این مجلس 50 نفر برای این طرح امضای اولویت دار جمع کردند و در نهایت 153 رای جمع شد و به اختلاف سه رای به ثمر ننشست.
رهبر انقلاب:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با انتقاد از مخدوش شدن ادب اسلامی در برخی محیط‌های رسانه‌ای و فضای مجازی، در توصیه مهم خود به مداحان و همه تریبون‌داران و رسانه‌ها، بر «حفظ ادب اسلامی در سخن گفتن» تأکید و خاطرنشان کردند: بدگویی و بدزبانی در جامعه باید جمع شود و ادب اسلامی گسترش یابد.
همزمان با آغاز ایام‌الله دهه فجر و در آستانه چهل‌ودومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی رهبر انقلاب در مرقد مطهر امام راحل و گلزار شهدای بهشت زهرا(ع) حضور پیدا کردند.
بازخوانی خاطرات انقلاب؛ روز 12 بهمن 1357
ایام بهمن ماه هر سال یاد آور خاطرات شیرین سال 57 و ورود امام خمینی (ره) به ایران است؛ ورودی که زمینه ساز پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن ماه شد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت عالم پارسا حجةالاسلام والمسلمین علوی سبزواری را تسلیت گفتند.
ترامپ در نطق خداحافظی:
رئیس جمهور تروریست آمریکا در نطق خداحافظی خود در واپسین روز ریاست جمهوری، اظهارات و ادعاهای جدیدی را مطرح کرد.
امام خامنه ای:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تاکید بر اینکه ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی ممنوع است، خاطرنشان کردند: اگر آمریکایی‌ها توانسته بودند واکسن تولید کنند این افتضاح در کشور خودشان به بار نمی‌آمد.
آخرین تحولات بحران در ایالات متحده؛
بعد از ورود حامیان رئیس‌جمهور فعلی آمریکا و معترضان به نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا به ساختمان کنگره در واشنگتن، نیروهای امنیتی به یک زن شلیک کرده و او را از پای درآوردند.
سردار محمدحسین سپهر گفت: بر اساس برآورد WHO باید اواخر پائیز و اوایل زمستان بیش از 1200 کشته می‌دادیم، اما امروز با همت دستگاه‌ها، این آمار به چهار پنجم فوتی‌های قبل کاهش پیدا کرد.
یادداشت/ سردار نقدی؛
سردار نقدی در یادداشتی ضمن برشمردن ویژگی های علمی و شخصیتی آیت الله مصباح یزدی تاکید کرد: مصباح انقلاب اسلامی همان حاج قاسم جبهه علم و اندیشه است و شاید در عروج و آسمانی شدن روح او دقیقا در سالروز شهادت حاج قاسم عزیز همین معنا نهفته است.
دلنوشته اختصاصی؛
یک سال پر تالم و پر تلاطم بدون حضور سردار طی شد ولی آتش جای خالیش کماکان داغ سنگینی است بر پیکر ایران زمین. آتشی که زبانه هایش یک صدا فریاد انتقام سر می دهند و تا به تیر هدف ننشینند آرام نخواهند گرفت.
مرد میدان؛
سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی از فرزندان دیار ماتم‌گرفته کرمان در قامت یک بسیجی و فرمانده به درجه‌ای از ایثار رسید که حتی پس از شهادت نیز سیره او به یک فرهنگ تبدیل و صدای او پیشواز تلفن‌های همراه جوانان این مرز و بوم شده است