کد مطلب: 53605
تاریخ انتشار : 1400-07-11 08:12
سرپرست پلیس راه ایلام گفت: تردد خودروها در محورهای مواصلاتی این استان بویژه جاده مهران - ایلام در شرایط خوبی بوده و هم اکنون به شکل روان در جریان است.

به گزارش ايلام بيدار ،سرهنگ ابوالفضل کهزادیسرپرست پلیس راه ایلام گفت: در راستای ارائه خدمات به زائران و تسهیل در بازگشت آنها به استان های مبداء پلیس راه از آمادگی کامل برخوردار و تمهیدات لازم برای بازگشت کامل زائران اندیشیده شده است.
وی افزود: آخرین وضعیت ترافیکی در محورهای ایلام - مهران، حمیل - ایلام و ایوان - ایلام و برعکس در شرایط مناسبی قرار دارد و تا این لحظه ترافیک عادی و روان جریان دارد و مشکل خاصی وجود ندارد.
سرپرست پلیس راه ایلام با اشاره به بیشترین میزان تردد خودروها طی روزهای اخیر یادآور شد: در این روز بیشترین حجم تردد خوردوها در مسیر ایلام - مهران به ثبت رسیده است.
سرهنگ کهزادی از استقرار ۷۰ تیم گشتی کمکی از استان های مختلف در تمامی محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: پلیس با استقرار گروه های کنترل و فعال کردن دوربین های ثابت و سیار کنترل سرعت و بکار گیری تمام توان و تجهیزات سایر دستگاه ها، حرکات و رفتار های ترافیکی رانندگان را رصد می کند.
وی به رانندگان و زائران توصیه کرد: در طول مسیر به شهرهای محل سکونت ضمن همکاری با پلیس ،از حرکات مخاطره آمیز و حادثه ساز که منجر به حوادث می شود پرهیز کنند و صبر و حوصله در رانندگی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب