رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام خبر داد؛
تشدید اجرای محدودیت های ترددی در شهرستان آبدانان
کد مطلب: 51655
تاریخ انتشار : 1400-01-10 10:43
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: با توجه به وضعیت قرمز در شهرستان آبدانان، اجرای محدودیت های ترددی در این شهرستان تشدید می شود.

به گزارش ايلام بيدار ، ابوالفضل کهزادی با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به قرار گرفتن شهرستان آبدانان در وضعیت قرمز کرونا، از امروز مقررات منع آمد و شد در مبادی ورودی و خروجی این شهرستان تشدید می‌شود.
وی افزود: افزایش میزان سفرهای نوروزی به این شهرستان تاریخی و همجواری با استان خوزستان و شهرستان دهلران از جمله دلایل افزایش تعداد مبتلایان و عامل تغییر رنگ این شهرستان است.
کهزادی عنوان کرد: از مهمانان نوروزی درخواست داریم قبل از اتمام تعطیلات نوروزی و هرچه سریع‌تر این شهرستان را ترک کنند.
رئیس پلیس راهور استان بیان کرد: بارها از طریق رسانه‌های جمعی، موضوع منع تردد و سفر به شهرهای قرمز و نارنجی اطلاع رسانی شده بنابراین دیگر هیچ عذری از کسی پذیرفته نیست و در صورت سفر قطعاً بر اساس قانون با ناقضان پروتکل‌های بهداشتی برخورد می‌شود.
کهزادی در ادامه بابیان اعمال جریمه صرفاً برای مسافران غیربومی شهرستان‌های با وضعیت قرمز و نارنجی است، افزود، طبق ابلاغیه ستاد مقابله باویروس کرونا استان دو شهرستان دهلران و آبدانان در وضعیت قرمز و شهرستان چرداول در وضعیت نارنجی قراردارد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام در خاتمه یادآور شد، مقررات منع تردد شبانه از ساعت ۲۲ شب تا ۳ صبح در تمامی معابر درون شهری ایلام و شهرستان‌های تابعه تا ۱۵ فرودین اعمال می‌شود.
 
انتهای پیام/ر

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب