کد مطلب: 45998
تاریخ انتشار : 1399-04-29 00:02
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام با اشاره به فعالیت ۳۰۰ مداح در سطح استان ایلام، گفت: انتخابات کانون‌های مداحان سوم مردادماه در استان برگزار می شود.

به گزارش ايلام بيدارحجت الاسلام محمد فتاحی"،مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت:انتخابات کانون مداحان استان ایلام و همچنین انتخابات کانون‌های مداحان در شهرستان‌های استان ایلام در تاریخ سوم مرداد ماه سال جاری با مشارکت مداحان مستمر و فعال در سطح استان برگزار می‌شود.
وی افزود: کانون مداحان یکی از تشکل‌های مردمی وابسته به سازمان تبلیغات است که با هدف ساماندهی مداحان و پیگیری امورات مربوط به مداحان آموزش و ارتقای سطح علمی آنان، آسیب‌شناسی و مقابله با انحرافات و آسیب‌های حوزه مداحی تشکیل شده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام بیان کرد: کانون مداحان با همکاری سازمان بسیج مداحان و سازمان تبلیغات اسلامی در طول سال برنامه‌های مختلف و متنوع آموزشی را برای مداحان در دستور کار قرار دارند.
فتاحی ادامه داد: هدف از این برنامه‌ها ساماندهی و جذب استعدادهای درخشان در حوزه مداحی، آموزش و ارتقای آنها و همچنین ایجاد وحدت رویه در مناسبت‌های مختلف تبلیغی و مناسبت‌های دینی است.
وی تصریح کرد: این انتخابات هر چهار سال یک بار توسط سازمان تبلیغات برگزار می‌شود و امیدواریم که در انتخابات سال جاری نیز مداحان پرتوان و کسانی که علاقمند به فعالیت در این حوزه هستند، مشارکت داشته باشند.
وی گفت: در حال حاضر بیش از ۳۰۰ مداح در سطح استان فعالیت دارند.
 
 

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب