کد مطلب: 43599
تاریخ انتشار : 1399-01-12 21:23
رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، بیش از 1500 دستگاه خودرو در استان ایلام مبلغ 5 میلیون ریال جریمه شدند.

به گزارش ايلام بيدار ،سرهنگ "رضا همتی زاد "،رئیس پلیس راه استان ایلام  گفت:در ۴۸ ساعت گذشته دوربین‌های هوشمند ثبت تخلفات جاده‌ای در استان بیش از ۱۵۰۰ مورد تخلفات جاده‌ای ثبت کرده‌اند.

وی افزود: پلیس راه از تمام تجهیزات و امکانات و با آماده باش کامل تا پایان تعطیلات نوروزی با حضور پررنگ در جاده‌ها و با افراد قانون گریز برخورد قاطع خواهد کرد.

رئیس پلیس راه استان با بیان اینکه تا پایان تعطیلات کلیه جاده‌های فرعی، راه‌های روستایی، تفرجگاه‌ها، مناطق تفریحی و آرامستان‌ها مسدود هستند، ادامه داد: خودروهای پارک شده گردشگران در حاشیه جاده‌ها به پارکینگ منتقل می‌شوند.

همتی زاد با اشاره به اینکه کلیه اقدامات در راستای مصوبات ستاد مبارزه با بیماری کرونا است، از مردم خواست: از ترددهای غیر ضروری در جاده‌های استان خودداری کنند چرا که رانندگان متخلف مبلغ ۵۰۰ هزار تومان اعمال قانون و خودروی آن‌ها به مدت یک ماه توقیف خواهد شد. 

وی گفت: راه‌های اصلی منتهی به شهر ایلام و شهرستان‌های دیگر استان تا پایان تعطیلات مسدود می‌شوند و در اجرای این طرح رئیس ستاد مبارزه با بیماری کرونا، دادستان از اقدامات پلیس حمایت و با کسانی که از قانون سر پیچی کنند برخورد خواهند کرد.

 

انتهای پیام

برگزیده سایت

همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان؛
رزمنده دوران دفاع مقدس در گفتگوبا ایلام بیدار؛
امام جمعه چرداول در گفتگو با ایلام بیدار مطرح کرد؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب