فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام:
راهپیمایی ۲۲ بهمن یک حرکت انقلابی و الهی است
کد مطلب: 35445
تاریخ انتشار : 1397-11-21 22:07
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن یک حرکت انقلابی و الهی است و همه مردم و مسئولان باید در کنار هم در این مراسم شرکت کنند.

به گزارش ايلام بيدار ، سرهنگ پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام عصر امروز(یکشنبه) در یادواره شهید جعفر علی جعفری در شهرستان دره شهر گفت:انقلاب اسلامی در واقع بعثتی دوباره و مسیری جدید برای احیای انسانها و نجات ما از استعمار و استکبار بود.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی بازیابی میراث غارت شده مردم مظلوم زیر سایه استعمار و رژیم پهلوی بود که با حضور امام، مردم‌ از این وضعیت نجات یافتند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام افزود: شکست شاه در مقابل انقلاب اسلامی و امام راحل در واقع شکست یک فرهنگ ریشه دارغربی بود.

شاکرمی عنوان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی باعث شد آمریکا اولین شکست خود در منطقه را احساس کند.

وی تاکید کرد: هیچ ذهنی نمی توانست تحلیل کند که ملتی با دست خالی از مدار مغناطیس طاغوت و استکبار خارج شود، چنین واقعه ای قابل پیش بینی نبود ؛ولی خدای متعال اراده نمود و شد و این شکست استثنایی و تکرار ناپذیر برای آمریکا و استکبار بود، تعادل جهانی را به هم ریخت و نظم جدیدی ایجاد کرد و با چهار مولفه رهبری الهی و قدرتمند، ملتی قوی، مکتبی والا و آرمانهایی بلند داشتن، قطعا دشمنان بزرگی هم خواهیم داشت.

شاکرمی تصریح کرد:مراسم ۲۲ بهمن  یک حرکت انقلابی و الهی است و نباید بگذاریم دشمنان با استفاده از مشکلات اقتصادی آن را کمرنگ کنند.

وی در ادامه ضمن تجلیل از مقام شامخ شهید جعفری گفت:این شهید عزیز همانند خیل عظیم شهدا دیگر با جانفشانی، مقاومت در برابر دشمن و تنها گذاشتن فرزندان کوچک خود حماسه ای ماندگار خلق کرد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان افزود:این شهید والا مقام علی رغم عدم سواد اهل ارتباط، صله رحم و کمک به انقلابیون شهر بوده تا در مسیر و سیره امام راحل قدم بردارند که اکنون مقام معظم رهبری آنرا مدیریت می کند.

وی گفت: مسئولانی که بر مسند قدرت قرار دارند اگر احیانا از مسیر انقلاب خارج شوند فردای قیامت مورد بازخواست شهدا قرار خواهند گرفت.

شاکرمی در پایان عنوان کرد: امیدواریم با همت،همدلی،مدیریت جهادی و اتحاد، امورات این شهرستان به بهترین نحو پیش برده شود.

 

انتهای پیام/ش 

برگزیده سایت

ایلام بیدار از گلایه های مردم گزارش می دهد؛
وقتی گروه های جهادی گرما و سرما نمی شناسند؛
رئیس مجمع نمایندگان استان در گفتگو با ایلام بیدار عنوان کرد؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب