کد مطلب: 29216
تاریخ انتشار : 1396-07-07 17:06
نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی گفت:اینجانب به عنوان نماینده حوزه جنوب استان ایلام رسما اعلام می‌دارم که هیچگاه به دنبال اعمال نظر در تعیین اعضاء شورای بخش، شهرستان و شهرداران نبوده و نیستم.

به گزارش ايلام بيداربه نقل از فارس،شادمهر کاظم‌زاده نماینده مردم دهلران،آبدانان،دره شهر و بدره در مجلس شورای اسلامی گفت: ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران باوفایش را تسلیت عرض می‌کنم.
وی افزود: با عنایت به اخبار و شایعاتی که به نادرست و هدفمند در فضای عمومی و مجازی در مورد انتخابات شورای بخش و انتخاب شهرداران دست به دست می‌شود برای اطلاع مردم و تنویر افکار عمومی ذکر نکاتی را لازم می‌دانم.
کاظم زاده ادامه داد: همانگونه که بارها در محافل سیاسی و اجتماعات مردمی بیان داشته‌ام بنده با خدای خود و مردم شریف حوزه عهد و پیمانی بسته‌ام و همچنان بر آن عهد پایبندم و اعلام کرده‌ام و می‌کنم که اینجانب نماینده تمام مردم حوزه و تفکرات و طیف‌های سیاسی رسمی و مورد قبول نظام بوده و برای احقاق حقوق همه مردم نهایت تلاش و کوشش خود را به کار می‌گمارم و به هیچ طیف ،گروهی اجازه نمی‌دهم که از نام نماینده به نفع گروه و طیف سیاسی خود بهره‌برداری کنند.
این نماینده مجلس اضافه کرد: اینجانب به عنوان نماینده حوزه جنوب استان ایلام رسما اعلام می‌دارم که هیچگاه به دنبال اعمال نظر در تعیین اعضاء شورای بخش، شهرستان و شهردارن نبوده و نیستم.
وی تصریح کرد: همه اعضای شورای اسلامی روستا و شهر شاهد این مطلب هستند و آنچه برای اینجانب اهمیت دارد اعمال نظر مردم از طریق اعضای شورا‌هاست، حسب وظیفه نظارتی به فرمانداران، بخشداران و مدیران اجرایی اعلام می‌کنم در اجرای قانون انتخابات بخش و شهرستان و معرفی شهرداران در تمام مناطق فقط مر قانون را اجرا کنند و هر گونه سهل‌انگاری و عدم اجرای قانون و ملاحظه‌کاری از جانب هیچ مدیری پذیرفتنی نیست و در صورت سهل‌انگاری طبق قانون با ایشان برخورد می‌شود.
 
انتهای پیام/ش

دیدگاه‌ها

با سلام خدمت نماینده محترم حوزه جنوب آقای کاظم زاده .دخالت های معنا دار شما در انتصابات روسای ادارات شهرستان دره شهر بخصوص ادارات ارشاد ودانشگاه پیام نور وقبل از ان فرماندار دره شهر را که از نزدیکترین افراد به شما می باشند راچگونه توجیه می کنید. شما که فرمودید نماینده همه مردم و طوایف می باشید. مسول محترم سایت لطفا درج فرمایید. ر
در جواب این دوست عزیز همشهری عزل و نصب یک ریس یا مدیر یک اداره امر طبیعی و معمولی هست کسی که مدیر یا رئیس یک اداره می شود تا اخر عمر که ریس نمی ماند در مورد انتخاب ریئس ارشاد اسلامی شهرستان دره شهر یک فرد باتجربه هست سالها در امر تعلیم تربیت حضور داشتند در مورد ریئس دانشگاه پیام نور هم ایشان هم قبلا رئیس بودند زمان نمایندگی اقای عزتی حالا شما چرا اینقدر نارحت هستید خدا می داند چرا دوران دکتر احمدی انتقاد نکردید حتی در انتخاب یک ابدارچی ادارات هم دخالت می کرد مشگل مردم شهرستان دره شهر اینه که دوست ندارند یکی از خودشون مدیر و ریئس باشه که تا این انتقادات هست دره شهر هیچ وقت پیشرفت نمی کند
ایشان فقط بلد هستن افراد ستادی خود رو به روسای ادارات منصوب کنه، جدیدا رئیس دانشگاه پیام نور دره شهر رو تغییر داده که از افراد لایق بودن
جناب 007 در باره انتصاب فرماندار هم توضیح ندادید .در باره تغییر مدیر مدرسه دخترانه کوی طالقانی اشار ه ن داشتید.الان مدیر ومعاون آن چه کسانی هستند؟انصاف چیز خوبی بود حداقل معاون ان را از سایرین بر می گزیدید.جلسه اخیر نماینده ( موسوم به اصول گرا )با سران اصلاحات شهرستان لابی تقسیم مدیریت بین اعضای ستاد نماینده محترم بود. و....

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب