کد مطلب: 12498
تاریخ انتشار : 1393-11-15 09:28
گروه تروریستی تکفیری داعش، سرانجام خلبان اردنی را که به گروگان گرفته بود، زنده زنده در آتش سوزاند. توصیه می شود افراد حساس عکس ها را نبینند.

به گزارش ایلام بیدار به نقل از العالم، تروریست های تکفیری داعش تاکنون گروگان های خود را بی رحمانه سر می بریدند اما اکنون روش وحشیانه تری را جایگزین سر بریدن کرده اند، آتش زدن زنده زنده گروگان ها، بلایی که سر خلبان اردنی آوردند.

بعد از قتل " کینجی گوتو " گروگان ژاپنی به دست داعش ، محافل رسمی و مردمی اردن درباره سرنوشت " معاذ الکساسبه " خلبان اردنی که به دست داعش گرفتار شده است، ابراز نگرانی کرده بودند.

تروریست های تکفیری داعش در ازای آزادی دو گروگان ژاپنی و معاذ الکساسبه خواستار آزادی یک زن تروریست عراقی به نام ساجده الریشاوی بودند که به دلیل یک عملیات تروریستی در اردن زندانی است.

جلاد داعش پیش از این دو گروگان ژاپنی را سر بریده بود. سرنوشت معاذ الکساسبه به مراتب وحشیانه تر از گروگان های ژاپنی بود.

تروریست های تکفیری داعش الکساسبه را 24 دسامبر گذشته پس از سرنگون شدن جنگنده اش در استان رقه در شمال سوریه، به گروگان گرفته بود.

دیدگاه‌ها

در ویدئوی منتشر شده از آتش زدن خلبان اردنی، جمله‌ای از «ابن تیمیه» آورده شده است که جواز مثله کردن (قطعه قطعه کردن) را با هدف تبلیغ اسلام و ایجاد رعب و وحشت در دل دشمنان اسلام را صادر کرده است و لابد تکفیری‌های داعش زنده زنده سوزاندن را با توسل به این جمله ابن تیمیه جائز دانسته‌اند. اما چه کسی است که نداند آرای ابن تیمیه، اساس فرقه ضاله وهابیت است و آرای وی را هیچ یک از علمای حال حاضر اهل سنت قبول ندارند. تکفیری‌های داعشی راهبرد «النصر بالرعب» را مبنای جنایات خود قرار داده‌اند.
فیلمه مشکوکه !!!!

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب