کد مطلب: 41538
تاریخ انتشار : 1398-10-30 16:59
رفتار برخی از کاندیداهای رد شده مجلس، وقاحت را از حد گذرانده و مباحثی مطرح می شودکه از خط قرمز عبور می کند.

عباس خزلی:: چقدر باید پوست کلفت باشی که هنوز ۱۴ روز از شهادت ‎سردار شهید سلیمانی نمی گذرد، هنوز صدای ‎خطبه رهبری در بلندگوها می پیچد، که روز شهادت حاج قاسم سلیمانی "ایام الله" است و تو در بیانیه ای به صراحت اعلام کنی که جز ۲۲ بهمن و روز قدس که در تقویم است هیچ روزی را ایام الله نمی دانم و این بیانه را چهار روز قبل نوشته باشی؟ ولی دقیقا پس از اقامه نماز توسط رهبر معظم انقلاب منتشر نمایید و انتظار داشته باشی که شورای نگهبان تو را تایید صلاحیت کند و قانونگذار مملکت شوید!
محمدرضا مروارید که از کاندیداهای رد صلاحیت شده است، در بیانیه ای که بیشتر شبیه به بیانیه های گروه های خارج نشین داشت، ضمن انتقاد از رد صلاحیت خود، بر دفاع از فتنه سال ۸۸ پافشاری کرد و نهم دی ماه را بعنوان ایام الله رد کرده و افزوده که غیر از ۲۲ بهمن و روزقدس هیچ ایام الله دیگری را قبول ندارد.
جناب مروارید که سالها در پست های کلیدی کشور قرار داشته آیا نمی داند بارها رهبری معظم انقلاب تاکید کرده اند فتنه خط قرمز است؟ آیا فراموش کرده اند که کشور بخاطر فتنه گران و تخریب اموال عمومی و ریخت خون عده ای بیگناه ۸ ماه به حالت نیمه تعطیل در آمد؟
جناب مروارید که خود می داند بخاطر پافشاری بر همین موارد رد صلاحیت شده اند در اعتراض خود به رد صلاحیت چه اصراری بر تکرار مجدد آنها را دارد؟ آیا می خواهد جسارت خود را بین همفکران خود به رخ بکشد؟ ایشان که بر چنین تفکری مصر هستند اعتراضشان به رد صلاحیت خود دیگر معنی ندارد.

انتهای پیام /ر

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب