سرویس: سیاسی
کد خبر: 62216
|
00:27 - 1402/11/17
نسخه چاپی

دادستان ایلام:

دستگاه قضایی مصمم به استفاده از ظرفیت نخبگان است

دستگاه قضایی مصمم به استفاده از ظرفیت نخبگان است
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ایلام گفت: در شرایط کنونی جامعه، همه ارگان‌ها نیازمند مشورت و هم‌اندیشی با نخبگان هستند و دستگاه قضایی استان ایلام نیز به لحاظ نوع رویکرد خود که مبتنی بر تحول و تعالی است، از این قاعده مستثنی نیست.

عبدالوهاب بخشنده در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «ایلام بیدار» با اشاره به‌ضرورت هم‌اندیشی با نخبگان، اندیشمندان و صاحب‌نظران حوزه‌های مختلف از آغاز بکار شورای مشورتی در استان ایلام خبر داد و گفت: صیانت از حقوق عامه و اجرای عدالت یکی از دغدغه‌های اصلی و به حق مردم است؛ در شرایط کنونی جامعه، همه ارگان‌ها نیازمند مشورت و هم‌اندیشی با نخبگان در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و حقوقی هستند و دستگاه قضایی استان ایلام نیز به لحاظ نوع رویکرد خود که مبتنی بر تحول و تعالی است، از این قاعده مستثنی نیست.

 دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ایلام اظهار کرد: ارائه نظرات مشورتی، شناسایی مشکلات و موانع پیشروی توسعه، هم‌فکری با نخبگان و استفاده از ظرفیت آنان می‌تواند گامی مؤثر در پیشبرد اهداف دستگاه قضایی باشد.

وی تصریح کرد: باید شورای مشورتی در مسیر مسئله‌محوری حرکت کند؛ می‌بایست چالش‌ها و موانعی که سد راه توسعه و خدمت‌رسانی بیشتر به مردم می‌شود را با کمک همین مجموعه‌های مشورتی از میان برداشت.

 

انتهای خبر/ر

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

تازه ترین مطالب