مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت:
هفت هزار مترمربع از اراضی ملی ایلام رفع تصرف شد
کد مطلب: 51723
تاریخ انتشار : 1400-01-16 08:07
مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: طی ۱۵ روز سپری شده از سال جاری هفت هزار و ۵۰ مترمربع از اراضی ملی این استان رفع تصرف و به دولت بازگردانده شده است

به گزارش ایلام بیدار،عبدالله بهادری "،مدیرکل راه و شهرسازی ایلام ظهار داشت: این میزان اراضی ملی توسط یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی استان ایلام طی ۱۵ مرحله رفع تصرف به ارزش ۱۲ میلیارد تومان از تصرف اشخاص سودجو خارج شده است.

وی با اشاره به همراهی نیروی انتظامی و دستگاه قضایی برای برخورد با متخلفان زمین‌خواری در استان افزود: این همراهی و همکاری سبب شده تا سال گذشته بیش از ۳۷ هکتار از تصرف افراد سودجو خارج و به بیت‌المال باز گردد.

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام یادآور شد: چنانچه مردم قصد خرید املاک در محدوده و حریم شهرهای سطح استان را دارند، ابتدا استعلامات لازم در این خصوص را از طریق اداره کل راه و شهرسازی بعمل و از خرید هرگونه اراضی فاقد سند مالکیت رسمی از افراد سودجو پرهیز کنند.

بهادری تاکید کرد: یگان حفاظت اداره راه و شهرسازی استان ایلام با قاطعیت تمام مقابل افراد سود جو و فرصت طلب ایستاده و دست متجاوزان به اموال عمومی و بیت المال را کوتاه می کند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام ادامه داد: مردم می توانند هرگونه تصرف و تعرض به اراضی ملی در محدوده و حریم شهرها را به یگان حفاظت راه و شهرسازی ایلام و یا ادارات راه و شهرسازی شهرستان ها اطلاع دهند.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب