کد مطلب: 51533
تاریخ انتشار : 1400-01-01 17:07
معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: نیروهای سپاه پاسداران و بسیج درر کنترل مبادی ورودی شهرستان دهلران مشارکت دارند.

به گزارش ایلام بیدار،سرهنگ نصرالهی معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام عصر امروز با حضور در مبادی ورودی شهرستان دهلران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام، گفت: شهرستان دهلران طبق اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در وضعیت نارنجی به سر می‌برد و طبق مصوبه ستاد مبارزه با کرونای استان و قرارگاه شهید سلیمانی راههای ورودی به شهرستان دهلران از سمت استان خوزستان باید کنترل و از ورود افراد غیربومی به این شهرستان جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه تمام نیروهای سپاه پاسداران و بسیج در کنترل این مسیر مشارکت دارند افزود: سپاه پاسداران در کنار ستاد کرونای استان قرار دارد و با فعال کردن کمیته‌های رهگیری و رصد درصدد کنترل و کاهش کوید 19 است.

سرهنگ نصرالهی ادامه داد: ماشین‌های غیربومی از مسیرهای ورودی به استان ایلام به منطقه مبدا عودت خواهند خورد.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران استان ایلام هدف از جلوگیری ورود ماشینهای غیربومی به استان را کمک به کادر درمان عنوان کرد و ادامه داد: کادر درمانی استان در یک سال گذشته با تلاش مضاعف در حال خدمت به مردم عزیز ایلام هستند و مردم برای کمک به این عزیزان از سفرهای غیرضرور به این استان خودداری نمایند و حدالامکان در خانه بمانند.

سرهنگ نصراللهی گفت: افراد غیربومی که به دلایلی همچون بیماری، مشکلات شخصی و قضایی متقاضی ورود به استان ایلام هستند برای دریافت برگه تردد به فرمانداری شهر محل سکونت خود مراجعه کنند.

انتهای پیام/

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب