کد مطلب: 51282
تاریخ انتشار : 1399-12-16 09:43
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام از نجات مرد ۶۰ ساله گرفتار شده در ارتفاعات منطقه هفت آسیاب شهرستان دره شهر از توابع این استان خبر داد.

به گزارش ايلام بيدار "علی اصغر علی اکبری"، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: مرد ۶۰ ساله‌ای که در ارتفاعات منطقه هفت نجات مرد ۶۰ ساله گرفتار شده در ارتفاعات شهرستان دره شهر به دلیل سقوط از ارتفاع مصدوم شده بود با تلاش نجاتگران هلال احمر و نیروهای مردمی از مسیرهای سخت و صعب العبور به پایین کوه منتقل و به مراکز درمانی انتقال داده شد.

وی افزود: عصر دیروز در پی تماس تلفنی با (شماره ۱۱۲) مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان ایلام مبنی بر سقوط یک نفر در ارتفاعات منطقه هفت آسیاب شهرستان دره شهر بلافاصله ۲ تیم امداد و نجات هلال احمر پلیس راه و شعبه دره شهر به محل حادثه اعزام شدند.

علی اکبری با اشاره به اینکه نجاتگران هلال احمر با دسترسی به فرد مصدوم اقدامات اولیه امدادی را بر روی وی انجام دادند، تصریح کرد: نجاتگران هلال احمر با همکاری نیروهای مردمی و با استفاده از تجهیزات کوهستان مصدوم را از مسیرهای سخت و صعب العبور به پایین کوه منتقل و به مراکز درمانی انتقال دادند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام تصریح کرد: ندای امداد ۱۱۲ هلال احمر به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان است و نیروهای جمعیت هلال احمر استان ایلام در حوادث مختلف آماده امدادرسانی به هموطنان هستند.

 

انتهای پیام/ک

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب