کد مطلب: 50714
تاریخ انتشار : 1399-11-24 09:02
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ۲ شهرستان ایلام و آبدانان در این استان از حالت آبی خارج شده و در وضعیت زرد قرار گرفتند.

به گزارش ايلام بيدار ،  دکتر محمد کریمیان با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران  اظهار داشت: هم اکنون از مجموع ۱۲ شهرستان این استان ۱۰ شهرستان آبی و ۲ شهرستان زرد است.
وی یادآور شد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۴ مورد ابتلا جدید به کرونا در استان ثبت شد و تعداد مبتلایان به ۲۵ هزار و ۱۷۱ نفر افزایش یافت.
وی با بیان اینکه ساده انگاری کرونا و عدم رعایت پروتکل ها سبب تغییر وضعیت در این ۲ شهرستان شده است، افزود: ۱۰ بستری جدید نیز در مراکز درمانی بستری شدند و تعداد بستری شدگان در استان به ۲۴ نفر رسیده است.
دکتر کریمیان یادآور شد: از بستری شدگان جدید ۲ مورد مربوط به آبدانان، سه مورد ایلام، ۲ مورد ملکشاهی، یک مورد ایوان، یک مورد چرداول و یک مورد مربوط به بدره است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: تعداد بهبودیافتگان کرونا در استان ۲۳ هزار و ۹۲۵ نفر است.
دکتر کریمیان تاکید کرد: تصور از بین رفتن کرونا سبب بی احتیاطی و عدم رعایت پروتکل ها از سوی مردم شده است و چنانچه این روند ادامه یابد وارد پیک جدیدی از کرونا خواهیم شد.
وی از همشهریان ایلامی تقاضا کرد: همچنان با رعایت پروتکل های بهداشتی، عدم حضور در اماکن شلوغ و پرتردد سلامت خود و خانواده هایشان را حفظ کنند.
 
انتهای پیام/ر

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب