کد مطلب: 50305
تاریخ انتشار : 1399-11-07 11:44
استاندار ایلام گفت: الحاق روستا‌های اطراف شهر ایلام به منظور ارائه و بهبود خدمات به این روستا‌ها صورت می‌گیرد.

به گزارش ايلام بيدار ، "قاسم سلیمانی"، استاندار ایلام صبح امروز سه شنبه هفتم بهمن ماه در نشست شورای توسعه و برنامه ریزی استان از تصویب الحاق دو روستای چالسرا و بانقلان به شهر ایلام خبر داد و گفت: این مهم در شورای توسعه و برنامه ریزی استان با اکثریت آرا مصوب شد.

او افزود : الحاق روستا‌های اطراف شهر ایلام به منظور ارائه و بهبود خدمات به این روستا‌ها صورت می‌گیرد و با توجه به این که این روستا‌ها چسبیده به شهر ایلام هستند و از امکانات و فضا‌های شهر ایلام استفاده می‌کنند الحاق آن‌ها به شهر ایلام منطقی به نظر می‌رسد.

استاندار ایلام ادامه داد : مادر شهر ایلام کمبود زمین داریم و برای احداث پروژه‌های مسکن از جمله اقدام ملی مسکن و مسکن محرومان نیاز به زمین داریم که با الحاق این روستا‌ها بسیاری از مشکلات شهر برطرف خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: دو روستای دیگر فاطمیه و هفت چشمه هم بعد از انجام کارشناسی‌های لازم و مشورت با شورای شهر در جلسه آینده برای الحاق به شهر ایلام مطرح خواهد شد.

سلیمانی دشتکی در ادامه از کمک به شهرداری ایلام برای ارائه خدمت به این روستا‌ها خبر داد و گفت: شهرداری ایلام می‌تواند به واسطه‌ی الحاق این روستا‌ها به شهر ایلام منطقه‌ی جدیدی را در شهرداری ایجاد نموده و با به خدمت گرفتن نیروی انسانی و تجهیزات لازم نسبت به خدمات رسانی به این بخش‌ها اقدام کند.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب