کد مطلب: 47471
تاریخ انتشار : 1399-06-28 21:57
امام جمعه شهرستان مهران، گفت: اعتراف به غیر منصفانه بودن قیمت‌ها نشان از بی‌تدبیری خود و تیم ضعیف خود است.

به گزارش ايلام بيدار ،حجت‌الاسلام و المسلمین "سید عبدالله امینی"، امام جمعه شهرستان مهران در خطبه‌های نماز جمعه امروز این شهرستان، گفت: شهیدان ما، جانبازان ما و ایثارگران ما صرفا برای ایران وارد جنگ با دشمن نشدند؛ ما هر کجا برای ایران جنگیدیم شکست خوردیم و خاک کشورمان را از دست دادیم، مردم برای اسلام خون دادند و فرزند، پدر، مادر و همسر خود را از دست دادند؛ لذا همه شهدا ما در وصیت نامه‌های خود علت جهاد و قیام خود را اسلام عزیز و مکتب حقه شیعه و حفظ ولایت فقیه ذکر کرده‌اند.

وی افزود: امارات و بحرین بدانند با این خیانتی که در حق جهان اسلام مرتکب شدند و روابطشان را با رژیم صهیونیستی عادی سازی کردند، نه تنها سودی برایشان ندارد بلکه امنیت کشورشان را به خطر انداخته‌اند؛ به زودی تبعات سوء این انتخاب خائنانه خود را خواهند دید.

امام جمعه شهرستان مهران، گفت: آن آقای دولتی که می‌گوید؛ اعتراف می‌کنم قیمت مواد غذایی غیر منصفانه است و نباید بگذاریم مردم تحت فشار باشند، آیا اعتراف به قصور خود و تیم ضعیفش هم می‌کند؟ آیا اعتراف می‌کند که ستون فقرات مردم را شکستند؟ آیا اعتراف می‌کند که مردم نان خشک هم ندارند، بخورند؟ بی‌تدبیری آنقدر زیاد است و قیمت‌ها آنقدر بی‌در و پیکر است که برای تنظیم قیمت تخم مرغ هیات دولت، تشکیل جلسه می‌دهد.

حجت‌الاسلام امینی ادامه داد: مردم نباید ماشین بخرند و در پیش فروش خودرو شرکت کنند؛ اینها فریب و حیله است، نباید فریب دو کمپانی کلاهبردار ایران خودرو و سایپا را خورد؛ پیش خرید خودرو قطعا باعث افزایش قیمت خودرو می‌شود.

انتهای پیام/

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب