کد مطلب: 45739
تاریخ انتشار : 1399-04-19 19:51
کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد تمام هزینه‌های سفر، محل اقامت و تغذیه باشگاه‌ها در لیگ قهرمانان آسیا 2020 بر عهده باشگاه‌ها است.

به گزارش ايلام بيدار ،کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز (پنجشنبه) زمان بندی ادامه مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2020 را اعلام کرد. همچنین قرار شد به دلیل شیوع ویروس کرونا تمام مسابقات لیگ قهرمانان تا مرحله نیمه نهایی به صورت متمرکز به میزبانی یک کشور به صورت مجزا در 2 منطقه شرق و غرب برگزار شود.

AFC از کشورهای نامزد میزبانی درخواست کرده تا پا پیش بگذارند و شروطی را برای کشور میزبان درنظر گرفته است. اما نکته قابل تامل این است که هزینه سفر و اقامت تیم ها در کشور میزبان بر دوش چه کسی خواهد بود؟

نشریه «الریاضیه» عربستان خبر داد کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد تمام هزینه‌ها از بلیت سفرها، تغذیه و محل اقامتگاه در کشور میزبان برعهده باشگاه‌ها است.

به گزارش فارس، با این خبر کنفدراسیون فوتبال آسیا از پرداخت هزینه های تیم‌ها شانه خالی کرده و این خبر بدی برای 4 نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا 2020 است. استقلال، پرسپولیس، سپاهان و شهرخودرو نماینده های ایران در این رقابت‌ها هستند.

انتهای پیام/

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب