کد مطلب: 45669
تاریخ انتشار : 1399-04-18 08:30
آن هنگام که بدانم و یقین پیدا کنم که مرا از دوستان می‌دانی، در آن لحظه وقت آن است که خرمن وجودم را در شعله های عشق خود بسوزانی

به گزارش ايلام بيدار ، «رجبعلی بکشلو» اول خرداد ۱۳۳۸ شمسی، در شهر «تاکستان» متولد شد. ایشان پس از پیروزی انقلاب اسلامی، به سال ۱۳۵۹ به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آمد و مدتی به عنوان محافظ شخصیت های سیاسی انجام وظیفه نمود. «بکشلو» در قالب گردان ۹ از «پادگان ولی عصر(عج)» به جبهه غرب اعزام شد و در عملیات‌های متعددی در غرب کشور، شرکت نمود. او سرانجام در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۳۶۵ در  منطقه شلمچه در حالی که معاونت فرماندهی گردان «مقداد» از لشگر ۲۷محمد رسول الله(صلوات الله علیه) را بر عهده داشت، بر اثر اصابت ترکش توپ بال در بال ملائک گشود.

در بخشی از وصیت نامه شهید رجبعلی بکشلو می خوانیم:

خداوندا! شُکر و سپاس بنده ی ناچیزت را بپذیر.

الها! شُکر می گویم ترا که دَرهای رحمتت را برای حقیر گشودی و آن چه را که لایق آن نبودم، به من عطا کردی. چگونه ترا سپاسگزارم، حال آن که غرق در رحمت و الطاف خودت قرارم دادی و توفیق جهاد در راه خودت را به من عطا نمودی؟!

ای خالق مهربان! آن هنگام که بدانم و یقین پیدا کنم که مرا از دوستان می‌دانی، در آن لحظه وقت آن است که خرمن وجودم را در شعله های عشق خود بسوزانی و خون ناقابلم را در راه دفاع از دین اسلام و قرآن، بریزی و به من توفیق والاتری -که شهادت در راه توست- عطا فرمایی.

معبودا! اینک ترا شاهد می گیرم که آگاهانه به مشهد خونین می روم و تو می دانی که من، زندگی با همسر و فرزندانم را همچون دیگران دوست داشتم، و لیکن در این لحظات حساس -همانگونه که سرور و مولایم حسین بن علی(ع)در راه اسلام و در آن لحظات خطیر از همه ی تعلقات خود صرف نظر کرد و حتی به اسارت خانواده اش راضی شد- از همه ی لذایذ دنیا، در راه تو می گذرم؛ زیرا مسلمانم و رهبر انقلاب و ولی امرم، مسؤولیتم را به طور واضح مشخص نموده است و من نیز به میل خود، بدان لبیک گفته ام.

بارالها! مرا تا آخرین لحظات عُمر در این مسیر هدایت فرما و آن گاه که لطف بی کران تو شامل حالم در واپسین لحظه عُمرم شد و در خون خویش غلطیدم، مرا دریاب. عزیزانم! من با آگاهی کامل از کم و کیف قضیه، راه خود را انتخاب کردم و امیدوارم در عروج روحم از زندان جسم، ماتم نگیرید و برای این موهبت الهی و تکامل انسانی، سوگواری نکنید و صبر و استقامت را پیشه ی خود سازید.

روحمان یا یادش شاد

هدیه به روح بلندپروازش صلوات

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم


 

 

برگزیده سایت

وقتی برخی افراد مشهور یک بام و دو هوا بازی می کنند؛
سانسور و تحلیل های آبکی تمامی ندارد؛
در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب