رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام خبر داد:
اختصاص تجهیزات پزشکی به ارزش ۴۰ میلیارد ریال به ایلام
کد مطلب: 45474
تاریخ انتشار : 1399-04-10 00:11
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از اختصاص دستگاه ها و تجهیزات پزشکی به ارزش ۴۰ میلیارد ریال به ایلام خبر داد و گفت: این دستگاه‌ها از نیازهای مبرم استان است.

به گزارش ايلام بيدار ،محمد کریمیان "،رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با رایزنی‌های رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام تعداد ۱۴ دستگاه ونتیلاتور، ۱۰ دستگاه بای پپ، ۲۲ تخت آی سی یو، ۲۲ تشک مواج، ۱۰ تخت بستری، ۱۰ دستگاه مانیتور علائم حیاتی، یک دستگاه مانیتور علائم حیاتی سانترال، سه عدد برانکارد ایزوله به دانشگاه اختصاص یافت.
وی افزود: طی رایزنی‌های به عمل آمده از سوی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان با معاون درمان وزارت بهداشت، این دستگاه‌ها به استان ایلام اختصاص یافته که ارزش ریالی آنان بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال است.
وی تصریح کرد: این دستگاه‌ها از نیازهای مبرم و شناسایی شده در سطح بیمارستان‌ها هستند که با رایزنی‌های به عمل آمده با مسئولان وزارت در جهت خدمت به مردم و بیماران تحویل دانشگاه علوم پزشکی ایلام شده است.
کریمیان بیان کرد: این دستگاه‌های پیشرفته پزشکی به صورت رایگان در اختیار دانشگاه علوم پزشکی ایلام قرار گرفته است.
وی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در استان؛ این دستگاه‌های پزشکی و بیمارستانی از نیازهای مهم و محوری دانشگاه در عرصه خدمات‌دهی به بیماران محسوب می‌شود.

برگزیده سایت

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ؛
نماینده حوزه انتخابیه دهلران در گفتگو با ایلام بیدار مطرح کرد؛
نماینده ایلام و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب