کد مطلب: 45246
تاریخ انتشار : 1399-03-27 09:01
کارگردان سریال «نجلا» گفت: قرار بر این است تا سریال «نجلا» از 31 خرداد ماه در لوکیشن‌هایی واقع در تهران مقابل دوربین برود.

به گزارش ايلام بيدار ، «خیرالله تقیانی پور» نویسنده و کارگردان درباره زمان شروع تصویربرداری سریال «نجلا» گفت: برنامه ریزی هایی شده که این سریال از ۳۱ خرداد ماه در تهران مقابل دوربین برود. 
وی درباره بازیگران جدیدی که به این سریال اضافه شدند نیز بیان داشت: علاوه بر تعدادی از بازیگران که قبلا اعلام شده بودند، سیروس همتی، سید مهرداد ضیایی،‌ مصطفی ساسانی، جواد پورزند، علی غابشی،‌ مرتضی شاکر نیز از بازیگران جدید این مجموعه تلویزیونی هستند.
این کارگردان تئاتر ادامه داد: شخصیت اصلی سریال، نجلا دارد و قصه پیرامون عبد و نجلا می گذرد و نام این دو معنی عربی در کلیت سریال دارد.
به گزارش  فارس، دیگر بازیگران این سریال عبارتند از: حسام منظور،‌ هدایت هاشمی، سارا رسول زاده، آزیتا حاجیان، ملیکا شریفی نیا، وحید نفر.
سریال «نجلا» در ۱۵ قسمت برای شبکه سه تولید می شود و سعید سعدی تهیه کنندگی و خیرالله تقیانی پور کارگردانی آن را به عهده دارند. همچنین سید حسین امیرجهانی و مهدی حمزه نگارش این سریال را در دست دارند. 
انتهای پیام/ 

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب