کد مطلب: 43716
تاریخ انتشار : 1399-01-17 21:23
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان درآئین آغارعملیات دفاع بیولوژیک سپاه درشهرستان آبدانان گفت :سپاه و بسیج در راستای مبارزه گسترده با شیوع ویروس کرونا باتمام توان و امکانات در کنار مردم است.

به گزارش ايلام بيدار ، سردار" جمال شاکرمی" فرمانده سپاه امیرالمومنین ع استان درآئین آغارعملیات دفاع بیولوژیک سپاه درشهرستان آبدانان گفت :سپاه و بسیج در راستای مبارزه گسترده با شیوع ویروس کرونا باتمام توان و امکانات در میدان می ماندوتاشکست این بیماری منحوس در کنار مردم است.

وی اظهار کرد:سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام از زمان اعلام شیوع کرونا ویروس تاکنون با تمام توان و تجهیزات در امر مبارزه و پیشگیری در کنار مردم و مسئولان بوده و در این راستا از هیچ تلاشی از ضدعفونی معابر و اماکن عمومی تا تولید و توزیع اقلام بهداشتی فروگذار نکرده است.

 

سردارشاکرمی اضافه کرد:بسیجیان و پاسداران سپاه استان تا مهار کامل زنجیره انتقال ویروس کرونا در کنار مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی استان ایلام، مدافعان حوزه بهداشت و سلامت، کادر درمانی و پرستاران خدوم و تلاش‌گر قرار دارند

 

ایشان درخاتمه ازمردم استان خواست که باقطع زنجیره اجتماعی وتوجه به توصیه های پزشکی وبهداشتی به سرعت بخشی برای ازبین رفتن ومهار این بیماری اهتمام جدی داشته باشند.

 

انتهای پیام/ر

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب