کد مطلب: 43193
تاریخ انتشار : 1398-12-27 10:03
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: ظرفیتی بالغ بر هشت هزار نفر که قرار بود به راهیان نور اعزام و خادمان شهدا شوند، برای خدمت به مردم و خدمت به بیماران اعلام آمادگی کردند.

به گزارش ايلام بيدار ، سردار یعقوب سلیمانی درباره به کارگیری ظرفیت‌های راهیان نور در امر مبارزه با ویروس کرونا گفت: خادمان راهیان نور در قالب گروه‌های جهادی برای مبارزه با بیماری کرونا فعال شده‌اند و ظرفیت‌هایی هم در این خصوص اعلام آمادگی کرده‌اند که برای مثال خوزستان یکی از این استان‌ها است.
وی افزود: در جغرافیای کشور، ظرفیت‌های اردوگاهایی که در اختیار راهیان نور است به کار گرفته شده و این موضوع به وزارت بهداشت و به استانداران اعلام شده است.
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با بیان اینکه متأسفانه سه نفر از خادمان راهیان نور در حین خدمت به بیماران مبتلا به کرونا شهید خدمت شدند، یادآور شد: نیروی انسانی که در قالب خادمان شهدا توفیق حضور در یادمان‌ها را نداشتند، در قالب گروه‌های جهادی در امر مبارزه با کرونا، خدمت می‌کنند.
سلیمانی خاطرنشان کرد: ظرفیتی بالغ بر هشت هزار نفر که قرار بود به راهیان نور اعزام و خادمان شهدا شوند، برای خدمت به مردم در قالب ضدعفونی معابر و غربالگری و نیز خدمت به بیماران اعلام آمادگی کردند.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب