مدیرکل حفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس ایلام:
شهادت سردارسلیمانی ذلت استکبار را نشان داد.
کد مطلب: 42219
تاریخ انتشار : 1398-11-22 20:14
مدیرکل حفظ آثار ونشر ارزش‌های دفاع مقدس ایلام گفت :شهادت سردارسلیمانی ذلت استکبار را نشان داد.

به گزارش ايلام بيدارسرهنگ "محمد حسین فولادی"، مدیرکل حفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس استان ایلام سخنران مراسم راهپیمایی ۲۲بهمن شهرستان دره شهر با اشاره به حضور گسترده مردمان این دیار در راهپیمایی ۲۲بهمن گفت: امروز این حماسه عزیز و بزرگ که شما مردمان پرتلاش ،سختکوش و متدین خلق کردید گواهی بر شرافت ،دینداری و مردانگی شما عزیزان است.

سرهنگ فولادی اظهار کرد:سرداران و رزمندگان شهید و بزرگی که شما مردمان عزتمند درطول ۸سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب کرده اید حکایت از روحیات معنوی و فرهنگ ایثار و مقاومت مردم شهرستان دره شهر دارد .

وی افزود:مکتبی که شهید سلیمانی برای جامعه اسلامیمان به یادگار گذاشت برگرفته از مکتب متعالی حضرت زهرا (س) ،عاشورا ودر امتداد سیره و منش امام عظیم الشان و رهبر فرزانه انقلاب است .

وی با اشاره به سیر تحولی نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان داشت :انقلاب اسلامی ایران در مقطعه ای از تاریخ بوقوع پیوست که فقط میتوان انرا در زمره اعجاز الهی برشمرد چرا که با توجه به وضعیت آنروز نظام بین الملل و نظم ناعادلانه و ظالمانه حاکم بر آن و تقابل دو بلوک قدرتمند غرب و شرق هیچیک از مراکز مطالعاتی ،آکادمیک و دانشگاهی و اندیشکدهای شرق شناسی شانسی برای پیروزی انقلاب قائل نبوده اند،اما با وجود یک رهبر الهی ،خردمند و دوراندیش و همچنین توسل و توکل بر خدای متعال مردم ،انقلاب اسلامی به منصه ظهور و بروز رسید.

مدیرکل حفظ آثار ونشرارزشهای دفاع مقدس استان ایلام بیان کرد:امروز گفتمان انقلاب اسلامی نه تنها در جغرافیای محیطی کشور بلکه خارج از مرزهای جمهوری اسلامی در میان مسلمین جهان و بلکه سراسر عالم و توده عمومی ملتها طرفداران و هواخواهان خاص و پرشمار خود رادارد. وی دستاورد مهم و اثر گذار انقلاب اسلامی را فرزندانی صالح خدامحور و خدا باوری چون شهید حاج قاسم سلیمانی دانست و افرود این سردار رشید جهان اسلام و مالک اشتر ولایت سدی مستحکم از محور مقاومت وجهان اسلام را در مقابل نظام سلطه و استکبار جهانی ایجاد کرده و تمامی راهبردها و استراتژیهای فاسد و پلید آنهارا به شکست کشانده بود.

وی افزود هرچند دشمن در برهه ای سخت از عمر انقلاب عزیزمان حاج قاسم را از ما گرفت اما این اقدام جنایتکارانه آنها نه از روی قدرت و اقتدار بلکه ناشی از یاس ،ناامیدی و استیصالی است که بر اردوگاه نظام سلطه و استکبار جهانی سایه افکنده است.

ایشان افزودند راه شهید سلیمانی فراموش شدنی نیست و به لطف خدای متعال مکتب این شهید گرانقدر صدها سلیمانی در تراز انقلاب اسلامی پرورش داده است که ضربات کوبنده تری از حمله به پایگاه راهبردی عین الاسد به دشمن وارد خواهد ساخت و وجود نحس و پلید آنها را ذلیلانه از منطقه اخراج خواهد کرد.

وی در بخش پایانی سخنانش افزود :حضور پرشکوه در انتخابات یکی از ضرورتهای امروز کشور است وفارغ از هرگونه نگاه سیاسی و حزبی هر آنچکه از کانال قانون و شورای نگهبان تایید میگردد برای همه ما مقبول و محترم میباشد. همگان باید بدانند که انتخابات محک بسیار محکم و اثر گذاری است که بوسیله آن میتوان پایه های مردمسالاری انقلاب اسلامی را مستحکم تر کنیم که انشالله نظام اسلامی با پشتوانه عظیم ملی خود محکم و پر صلابت به مسیر رشد ، بالندگی ، پیشگامی و اثرگذاری خو در صحنه نظام بین الملل ادامه دهد .

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب