کد مطلب: 40038
تاریخ انتشار : 1398-09-15 14:57
امام جمعه موقت ایلام گفت: درایت رهبری و انسجام ملی دسیسه های دشمنان را خنثی کرده است.

به گزارش ایلام بیدار، حجت‌الاسلام وعد مرادبیگی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر ایلام با بیان اینکه حادثه اخیر فتنه ای بود که نظام و انقلاب را هدف قرار داده بود و دشمنان با آمادگی قبلی وارد شدند، اظهار داشت: باید با تمام وجود قدردان رهبر معظم انقلاب بود که با تمام وجود و تدبیر به موقع جلوی فتنه را گرفتند.

وی افزود: یک بار دیگر شاهد تجلی مدیریت هوشمندانه و موضع گیری به موقع رهبر معظم انقلاب درباره اتفاقات اخیر کشور بودیم، موضع‌گیریی که با بیانات ارزشمند ایشان کشور را از تلاطم و فتنه به درستی نجات داد.

امام جمعه موقت ایلام ادامه داد: در طول بیش از چهار دهه از عمر با برکت انقلاب، دشمنان از هیچ تلاش و کوششی برای ضربه زدن به این نظام الهی دریغ نکردند اما درایت رهبری و وحدت و انسجام ملی، باعث خنثی شدن تمام دسیسه های سازمان یافته آنان شد.

حجت الاسلام مرابیگی یادآور شد: دشمنان می دانند ایمان و اعتقاد نیروی محرکه نظام اسلامی است و مردم با وجود همه مشکلات پای انقلابشان ایستاده اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر کنترل قیمت ها در بازار اضافه کرد: نباید بهانه افزایش قیمت ها در بخش های مختلف شود، باید فضای بازار به خوبی مدیریت شود تا بخشی از دغدغه های مردم در پی افزایش قیمت بنزین و تاثیر آن بر نرخ کالاهای مختلف کاهش یابد.

امام جمعه موقت ایلام همچنین به فرا رسیدن ۱۶ آذر ماه روز دانشجو اشاره کرد و گفت : این روز بسیار ارزشمند است، دانشجو باید به مرزهای دانش برسد و دنبال تولید علم باشد.

وی تصریح کرد: دانشگاه ها بدانند که بخش قابل توجه نگاه مردم به دانشگاه ها است و در بخش اجرایی کشور را باید پوشش دهند.

انتهای پیام/س

برگزیده سایت

وقتی برخی افراد مشهور یک بام و دو هوا بازی می کنند؛
سانسور و تحلیل های آبکی تمامی ندارد؛
در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب