مرتضی سبزی,جشنواره مطبوعات,استان ایلام,ایلام بیدار
کد مطلب: 39965
تاریخ انتشار : 1398-09-12 20:27
در اختتامیه نخستین جشنواره فصلی مطبوعات و رسانه های استان ایلام، "مرتضی سبزی" سردبیر پایگاه خبری تحلیلی ایلام بیدار، بعنوان رتبه برتر بخش گزارش معرفی و تجلیل شد.

به گزارش ايلام بيدار ، نخستین جشنواره فصلی مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان عصر امروز، 12 آبانماه با حضور جمعی از مسئولان در محل مجتمع فرهنگی هنری اسلامی ارشاد ایلام برگزار شد.

بر این اساس فراخوان جشنواره فصلی مطبوعات و رسانه های استان اعلام و در بازه زمانی اعلام شده 120 اثر از اهالی رسانه به این جشنواره ارسال شد.
در نهایت پس از داوری در این مراسم از میان اثرهای واصله شده دربخش آزاد شامل مقاله،سرمقاله، یادداشت، مصاحبه، خبر، گزارش و بخش ویژه شامل اربعین، سیل و آتش سوزی تعداد 10 اثر واجد شرایط تقدیر و تجلیل قرار گرفتند که با لوح تقدیر از آنان تجلیل شد.
در همین راستا اثر "مرتضی سبزی"، سردبیر و خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ایلام بیدار توانست عنوان برتر گزارش نویسی در بخش ویژه جشنواره فصلی مطبوعات و رسانه های استان ایلام در سال 98 شود.

نخستین جشنواره فصلی مطبوعات و رسانه های استان ایلام با هدف افزایش رقابت موثر و سازنده در تعالی و توسعه محتوای رسانه‌ای، حمایت از تولیدکنندگان آثار رسانه‌ای، ارتقای کمی و کیفی آثار در بخش‌های مختلف و ایجاد رقابت سالم در بین اصحاب مطبوعات انجام و مورد استقبال قرار گرفت.

همچنین براساس رای هیات داوران آثار رضا رستمی از هفته نامه مانشت، سمیه فتاحی از خبرگزاری تسنیم، آزاده خرم از خبرگزاری ایرنا، حشمت کرمی نژاد از خبرگزاری کرد پرس، فرج الله صید محمدی از سایت خبری ویرا، فرشته سنجیده از سایت خبری طلیعه زاگرس، محمد کریم ویسی از روزنامه ایران،  وحید حاج  سعیدی از سایت خبری مانا سپهر و وحید حاجیان به عنوان برگزیده انتخاب شدند.

 

 

 

انتهای پیام/س

 

برگزیده سایت

ایلام بیدار گزارش می دهد؛
تغییر کاربری دشت های مین گذاری شده به زمین های کشاورزی؛

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب