کد مطلب: 39670
تاریخ انتشار : 1398-09-03 08:08
سردار سلیمانی به ناآرامی ها و ناامنی های اخیر کشور اشاره کرد و گفت: بسیج نیز در سراسر کشور در شناسایی و دستگیری این عوامل، با دستگاه قضایی و هم سایر دستگاه مسئول همکاری خواهد کرد.

به گزارش ايلام بيدار ،» رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفت و گو با شبکه اطلاع رسانی راه دانا ضمن اشاره به ناآرامی ها و ناامنی های اخیر کشور در پی افزایش قیمت بنزین، به برنامه ها و اقدامات بسیج در ایجاد آرامش و امنیت در جامعه اشاره کرد و اظهار داشت: مسئولان قوه قضائیه اعلام کرده اند با کسانی که در امنیت و آرامش مردم اختلال و اخلال ایجاد کند، به شدت برخورد می کنند.

وی تصریح کرد: دستگاه امنیتی موظف شدند عوامل این ناامنی ها را شناسایی کنند که در بخش هایی نیز این عوامل شناسایی و دستگیر شدند و در برخی از جاها از طریق رسانه های محلی اعترافات عوامل ناامنی ها و ناآرامی ها به اطلاع عموم مردم رسیده است.

رئیس سازمان بسیج به دستگیری برخی از لیدرهای اغتشاشگران و آشوب گران در برخی شهرها اشاره کرد و گفت: در این عملیات که منجر به دستگیری تعدادی از اغتشاشگران شد، دستگیر شدگان به توضیح پشت صحنه ماجرا و دست های پشت پرده این قضایا پرداختند.

سردار سلیمانی خاطر نشان کرد: بسیج نیز در سراسر کشور در شناسایی و دستگیری این عوامل، با دستگاه قضایی و هم سایر دستگاه مسئول همکاری خواهد کرد.

 

دیدگاه شما

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب