سردار شاکرمی,فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام,استان ایلام,شاکرمی,ایلام بیدار
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام:
برگزاری کنگره ملی شهدای استان ایلام موجب عزتمندی است
کد مطلب: 39441
تاریخ انتشار : 1398-08-21 12:58
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: برگزاری کنگره شهدا یکی از بهتربن کارها و از حسنات بزرگ است.

به گزارش ايلام بيدار ، سردار "جمال شاکرمی"، فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در نشست شورای مشورتی امورایثارگران دستگاههای اجرایی استان با اشاره در پیش رو بودن کنگره عظیم شهدای استان ایلام گفت: با توجه به تبلیغات سوء ضد انقلاب برای ایجاد فضای یاس آلود در جامعه، برگزاری کنگره و یادواره های شهدا بایستی به بیان موفقیت ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی به مرکز تولید امید در جامعه تبدیل شود.

وی اظهار کرد: موضوع خدمات رسانی به مردم و حل مشکلات طبقات پایین جامعه یکی از برنامه های محافل و کنگره شهدا خواهد بود.

سردار شاکرمی افزود: با عنایت به تاکیدات مقام معظم رهبری در جذب و بکارگیری جوانان، زمینه حضور حداکثری و پرشور جوانان و ایفای نقش و بکارگیری آنان در امورات کنگره شهدا ایجاد خواهد شد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام همچنین پوشش رسانه ای مناسب، به روز رسانی موضوعات، انتشار در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی را از اقدامات رسانه ای و اطلاع رسانی کنگره شهدای استان عنوان کرد.

وی تصریح کرد: اولویت سیاست گذاری پیرامون آثار فاخر فرهنگی از اقدامات کیفی سازی کنگره شهدای استان خواهد بود.

شاکرمی ادامه داد: برگزاری کنگره شهدا و بزرگداشت شهدای عزیز و والامقام، بدون تردید یکی از بهترین کارها و از حسنات بزرگ است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: تجلیل از کسانی که در راه عزت و سربلندی انقلاب اسلامی فداکاری کردند، تشویق و ترغیب دیگران به فداکاری و توریج فرهنگ ایثار و شهادت است.

وی در پایان گفت: برگزاری کنگره شهدا موجب تجدید خاطره های دفاع مقدس خواهد شد و سایر افراد جامعه نیز از ایثارگری های رزمندگان و شهدا و ایثارگران درس خواهند گرفت.

 

انتهای پیام/ش

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب