کد مطلب: 39367
تاریخ انتشار : 1398-08-16 08:06
کاناهای روباز شهر ایوان تهدیدی برای شهروندان ایوانی است که لازم و ضروری است در راستای ایجاد حفاظ اقداماتی صورت گیرد.

به گزارش ايلام بيدار ،کافیست اهل شهر ایوان باشی و نام کانالی که  در ابتدای شهر ایوان وکانال ضلع غربی  شهر ایوان وجود دارد را بشنوی تا بی هیچ تاملی بوی بد و تعفن مانندی که گریبان این منطقه  را گرفته برایت تداعی شود، بوی بدی که حتی کابوس افراد عبوری شده، چه رسد به مردمانی که سالهاست با این بوی نامطبوع زندگی کرده اند،مردمانی که از این بو بلکه به بی نتیجه بودن اعتراض هایشان و مظلومیت نفس هایشان گله دارند و ریه هایی که دیگر طعم هوای پاک و خوشبو را به فراموشی سپرده اند.

یکی از مشکلاتی که دان گیر اهالی و حتی شهروندان ایوانی شده است نداشتن حفاظ است  ه این دوکانال به محلی برای سقوط خودرو ها و حتی عابران پیاده تبدیل شده است که این امر نارضایتی هایی را در پی داشته است.

همانطور که همگان می دانند بحث عمران شهری در شهر ایوان مدتی است که حرکت لاک پشتی به خود گرفته است که این امر تاحدودی رضایتمندی شهروندان را در پی داشته است اما اگر نگاهی کلی به شهر ایوان انداخته شود شهر همچنان برمدار ناکارآمدی شورا و شهرداری روزگار سبری می کند.

کانالهای روباز تهدیدی جدی برای شهروندان است.

یکی از شهروندان ایوانی در گفتگو با خبرنگار ما گفت:ادر این کانال بیماری ها و میکروب های زیادی وجود دارد که سلامت ما و فرزندانمان را تهدید می کند، لازم وضروری است که این کانال به صورت کامل لایروبی شده و سطح آن کاملا پوشش داده شود.

وی افزود: این کانال تهدیدی برای اهالی منطقه است چراکه طی سالهای گذشته شاهد سقوط افراد و خودرو هایی به داخل آن بوده ایم که علاوه برخسارت مالی ،خسارت جانی را در پی داشته است که نمونه آن را چند روز پیش در این منطقه به عینه مشاهده  کردیم.

وی از مسئولان خواست که نسبت روکش سطح کانال یا ایجاد حفاظ دراطراف کانال اقدام نمایند چرا که ساکنین این منطقه از به وجود امدن مشکلاتی همچون افتادن فرزندانشان در این کانال در اضطرابند.

تصاویر آرشیو

انتهای پیام/الف

 

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب