مراسم یادبود مهدی شادمانی در بنیاد سینمایی فارابی برگزار خواهد شد؛
نذر شادمانی با اهدای کتاب به کتابخانه‌های سیستان و بلوچستان
کد مطلب: 38688
تاریخ انتشار : 1398-07-17 08:28
مراسم یادبود خبرنگار فقید، مهدی شادمانی، با حضور جمعی از اهالی فرهنگ، رسانه و ورزش در تالار کیارستمیِ بنیاد سینمایی فارابی برگزار می‌شود.

به گزارش ايلام بيدار ، مراسم یادبود مهدی شادمانی،‌ خبرنگار فقید حوزه‌ی ورزش و فرهنگ، با عنوان «نذر شادمانی» در بنیاد سینمایی فارابی برگزار خواهد شد. در فراخوان این مراسم که با شعار «هر کتاب یک شمع روشن بر مزار مهدی شادمانی» برگزار می‌شود، از خانواده‌ی بیماران سرطانی،‌ جامعه‌ی فرهنگی کشور، ناشران،‌ نهادها و موسسات انتشاراتی، ورزشکاران و اهالی رسانه دعوت شده است تا ضمن حضور در مراسم نذر شادمانی، با اهدای حداقل یک کتاب به مهدی شادمانی، کتابخانه‌های استان سیستان و بلوچستان را تجهیز کنند.

 

مراسم «نذر شادمانی» روز جمعه، ۱۹ مهر ماه، از ساعت ۱۶.۳۰ تا ۱۸.۳۰ در تالار کیارستمی در بنیاد سینمایی فارابی برگزار خواهد شد. بنیاد فارابی به آدرس خیابان جمهوری، بعد از تقاطع سی تیر، کوچه نوبهار، پایین‌تر از مسجد حضرت ابراهیم، پلاک ۸/۱، بنیاد سینمایی فارابی، سالن زنده‌یاد عباس کیارستمی واقع شده است.

 

گفتنی است مهدی شادمانی، خبرنگار و روزنامه‌نگار باسابقه‌ی کشورمان که در طول حیات حرفه‌ای، تجربه‌ی کار در مطبوعات مختلف ورزشی و فرهنگی از جمله هفته‌نامه همشهری‌جوان، روزنامه گل، دنیای فوتبال، سایت عصر ایران و... را در کارنامه داشت. وی بامداد ۹ شهریور ماه، پس از تحمل یک‌دوره‌ی سخت بیماری جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.

 

منبع: مهر

 

انتهای پیام/ر

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب