کد مطلب: 36893
تاریخ انتشار : 1398-05-15 23:00
امام جمعه ایلام گفت: خبرنگاران با نشر مطالب در رسانه های گروهی نباید خواسته یا ناخواسته در میدان دشمن بازی نکنند.

به گزارش ايلام بيدار ، حجت الاسلام والمسلمین "اله نور کریمی تبار"، نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه ایلام روز سه شنبه در جمع خبرنگاران استان به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار اظهار داشت: هدف اصلی دشمن القای حس ناامیدی در بین مردم و برجسته سازی نقاط منفی نظام در بین افکار عمومی است و برای تحقق این سیاست سعی آنها استفاده از ظرفیت رسانه ها است.

وی افزود: خبرنگاران در انعکاس و انتشار مطالب خود در رسانه ها باید دقت نظر کافی داشته باشند تا راه سوء استفاده ابزاری دشمنان از رسانه های جمعی و خبرنگاران مسدود و توطئه و تخطئه استکبار بر علیه نظام خنثی شود.

امام جمعه ایلام یادآور شد: خبرنگاران با توجه به رسالت خطیر و حساس خود نقشی تاثیرگذار در مدیریت افکار عمومی دارند و باید منعکس کننده نقاط قوت و عملکردهای مثبت مسئولان و خدمت گذاران نظام در رسانه های جمعی برای آگاهی رسانی به افکار عمومی باشند.

حجت الاسلام کریمی تبار تاکید کرد: یکی از وظایف رسانه ها بیانگر دغدغه، خواسته و مشکلات مردم است و از مسئولان نیز مطالبه گر عملکردها و اقدامات دستگاه های مختلف باشند

وی افزود: انعکاس نقاط قوت و خدمات نظام در رسانه ها موجب افزایش امید و نشاط در بین مردم می شود و البته خبرنگاران باید با قلم و نگارشی زیبا، گیرا و قابل فهم برای عامه مخاطبان عملکردهای نظام و دغدغه های عمومی را مطرح کنند.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب