گزارشی از خدمت رسانی گروه های جهادی ابوان؛
زدودن غبار محرومیت در مناطق محروم ایوان+تصاویر
کد مطلب: 36097
تاریخ انتشار : 1398-02-10 08:50
گروه جهادی شهید محبت اله شفیعی اقدام به ساخت یک واحد مسکونی در یکی مناطق محروم ایوان کردند.

به گزارش ايلام بيدار ، هر جهدی جهاد نیست، آنگاه که تلاشی مضاعف در برابر مانعی مشخص صورت بگیرد، جهاد اتفاق افتاده و لازمه این کار دارا بودن از یک روحیه حسینی است ، روح که بلند شود گام هایش نیز به اندازه قامتش خواهد شد.
حال وقتی گروهی عزم چنین حرکت زیبایی می کنند و این روحیه حسینی آنان را با خود می برد تا دور دست ترین نقاط محروم تا آنجا که دیگر نه وسیله نقلیه ای می گذرد و نه خبری از هیاهوی زندگی شهری است، تنها هیاهوی موجود بازی کودکان معصوم و بی آلایش در کوچه پس کوچه های روستاست هم آنجا که جاده های خاکی، با دیوارهای کاه گلی خانه ها هم رنگ اند، آنجا که مردم روستا خاکی برخورد می کنند و تو باید خاکی تر از هر زمان دیگر بساط سفارت خودت را در آن منطقه به پا کنی، سفارتی برای کار و تلاش.
گروه جهادی شهیدمحبت اله شفیعی یکی از دهها گروه های جهادی است که در شهرستان ایوان در زمینه های مختلف کار جهادی می کند.
"علی اسماعیلی"، مسئول گروه جهادی ، گفت: گروه جهادی شهید محبت الله شفیعی بعد از تعطیلات چند روز اول نوروز، در مناطق محروم استان حضور می یابند و فعالیت‌های عمرانی و فرهنگی برگزار می‌کنند.
وی  افزود: ساخت خانه ۵۰ متری با فنداسیون برای فرد محروم در روستای چغا ماهی شهرستان ایوان از جمله فعالیت‌های گروه جهادی ما در حوزه عمرانی است. امسال همچنین در کنار فعالیت‌های عمرانی،  فعالیت‌های فرهنگی در حوزه‌های مختلف در روستا‌های مناطق محروم شهرستان داریم.  

اسماعیلی گفت: توجه به اقتصاد مقاومتی و خدمت رسانی به مردم مناطق محروم و کم برخوردار از اصلی‌ترین اهداف و رویکرد‌های بسیج دانشجویی در طرح اردو‌های جهادی است. 

 

 

 

جویزر

انتهای پیام/س

برگزیده سایت

در گفتگوی تفضیلی با کارشناس مسائل نظامی بررسی شد؛
پایان شوم استراتژی دفاع متحرک عراق با آزادسازی مهران؛
دکترای روابط بین الملل در گفتگو با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب