کد مطلب: 34882
تاریخ انتشار : 1397-10-03 07:20
بازیگر نقش مینو در مجموعه تلویزیونی «مینو» گفت: کاراکتر مینو در بخش‌هایی بسیار به من نزدیک است به طوری که حس می‌کردم خودم در حال و هوای دهه ۵۰ و سال‌های جنگ قرار دارم به همین خاطر این کاراکتر برایم بسیار جذاب بود.

به گزارش ايلام بيدار ،«مهدیه نساج» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس درباره چگونگی پیوستنش به گروه بازیگران سریال «مینو» گفت: حدود دو سال قبل در سریالی به نام «آسپرین» بازی کردم و آقای سلمان فرخنده که مسئولیت انتخاب بازیگران سریال «مینو» را بر عهده داشتند نیز در آن سریال همکار من بودند و من را برای بازی در نقش مینو به پروژه معرفی کردند و پس از دورخوانی و صحبت‌های اولیه برای بازی در نقش مینو انتخاب شدم.

نساج با شاره به اینکه سریال «مینو» فیلمنمه‌ای خوب دارد گفت: فیلمنامه را دوست داشتم و بزرگترین جذابیتش برای من ضرباهنگ مناسب آن و حجم بالای اتفاقات داستان بود که آنرا پرکشش می‌کرد.

نساج اظهار کرد: کاراکتر مینو در بخش‌هایی بسیار به من نزدیک است به طوری که حس می‌کردم خودم در حال و هوای دهه ۵۰ و سال‌های جنگ قرار دارم به همین خاطر این کاراکتر برایم بسیار جذاب بود.

بازیگر سریال مینو در پاسخ به این سوال که آیا بازی در نقش یک مادر برایش چالش برانگیز بوده است؟ گفت: بازی کردن در نقش مادر برایم چالش برانگیز نبود چراکه خودم هم مادر هستم و دختری سیزده ساله دارم. چالش اصلی بازی در این نقش برایم دور بودن فرهنگ و جغرافیایی بود که  با نقش داشتم. سعی کردم با مطالعه و تماشای فیلم‌های مربوط به آن دوران و تحقیق درباره دوران جنگ و همچنین صحبت با کارگردان نویسنده هرچه بیشتر خودم را به نقش نزدیک کنم.

این بازیگر تلویزیون بازی در نقش مینو را تجربه‌ای دلنشین عنوان کرده و درباره همکاری با کارگردان گفت: همکاری و تعامل با آقای امیرمهدی پورزیری بسیار تجربه خوبی بود. در تمام زمان فیلمبرداری با هم درباره نقش همفکری می‌کردیم و به نتیجه مشترک می‌رسیدیم. بهرحال در هر همکاری اختلاف نظرهایی وجود دارد اما مهم این است که بتوانیم با همفکری و تعامل به زبانی مشترک برسیم و این اتفاق در سریال «مینو» افتاد.

نساج در پایان  گفت: آنچه در قسمت‌های آتی سریال «مینو» خواهیم دید عشق مردم کشورمان به وطن شان است. کاراکترهای داستان مانند مردمی که در زمان جنگ از کشور دفاع کردند، علی‌رغم هرمشکل و اختلاف نظری با چنگ و دندان از وجب به وجب خاک کشور و شهرشان خرمشهر دفاع کرده و از خودگذشتگی می‌کنند. 

«مینو» روایتگر عشق پسری جوان به نام رضا  به دخترخاله‌اش مینو است و این دو تصمیم به ازدواج دارند اما التهاب جنگ در شهر آغاز شده و سرنوشت شخصیت‌های قصه دشتخوش تغییر می‌شود. در این سریال بازیگران جوان در کنار پیشکسوت‌ها به ایفای نقش پرداخته اند. 

انتهای پیام/ ش

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب