فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام:
رشد و پویایی کشور در گرو ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان است
کد مطلب: 34561
تاریخ انتشار : 1397-08-30 20:25
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام گفت: رشد و پویایی کشور در گرو ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان است.

به گزارش ايلام بيدار ، سردار "سید صادق حسینی"، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام امروز در همایش نکوداشت شهدای بسیجی استان ایلام با بیان اینکه دفاع از خون شهدا هدف اصلی نظام جمهوری اسلامی است، افزود: جمهوری اسلامی ایران با دفاع از خون شهدا و پاسداشت رشادت های ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس ، اجازه تحقق اهداف شوم دشمنان را نمی دهد. 

وی گفت: امنیت و آرامش ایران اسلامی مدیون خون شهدایی است که جانانه از نظام و انقلاب در برابر دشمنان دفاع کرده اند.
حسینی افزود: از جمله عوامل محرک و قدرتمند جمهوری اسلامی و نیروی بازدارنده در برابر زیاده خواهی های دشمنان اهتمام و توجه مردم و مسئولان به مقوله شهادت و احترام آنها به شهدا و خانواده های شهدا و ایثارگران است.
حسینی یادآور شد: یکی از مهمترین راه های تحقق اهداف انقلاب و نظام زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان والا مقام و گام نهادن در مسیر روشن انها است و باید با تلاش مسیر رشد و پیشرفت نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم سازیم.
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام تاکید کرد: تامین امنیت و تقویت این مقوله و نیز حفاظت و پاسداشت خون شهیدان از اولویت های کشور ما است و برای رشد و پویایی کشور باید جایگاه ارزشمند شهدا و ایثارگران ارج نهاده شود.
حسینی با اشاره به برگزاری کنگره بزرگ سه هزار شهید استان ایلام در سال آینده، یادآور شد: سال آینده کنگره سه هزار شهید استان ایلام با هدف حفظ و ضبط خاطرات، آثار و نیز معرفی گوشه هایی از رشادت های ایثارگران و شهدا برگزار می شود.
در پایان این برنامه از سند سجلی سردار شهید غلام ملاحی فرمانده اطلاعات عملیات لشکر 11 امیرالمومنین(ع) رونمایی شد.

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب