کد مطلب: 33772
تاریخ انتشار : 1397-06-15 10:34
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام بازرسان در پلمب انبارهای احتکار کالاها گفت: دولت باید کالاهای محتکرشده را سریعاً جهت تنظیم بازار و جلوگیری از گرانی وارد بازار کند و نباید انبارها را پلمب کرد و دست روی دست گذاشت.

به گزارش ايلام بيدار ،حجت‌الاسلام والمسلمین حسن نوروزی"، سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدام بازرسان در پلمب انبارهای احتکار کالاها در سراسر کشور اظهار داشت: کالاهایی که توسط تعزیرات حکومتی و دولت کشف و ضبط شده است باید با قید فوریت برای آن حکم صادر شده و روانه بازار شود.

وی با انتقاد از افراد سودجو و محتکر در شرایط اقتصادی و معیشتی کنونی مردم افزود: مجلس به‌زودی به مسئله انبارهای احتکارشده ورود کرده و با تذکر و اخطار به دولت، دولت را ملزم به ساماندهی بازار می‌کند؛ چرا که دولت اگر انبارهای کالاهای احتکارشده را روانه بازار نکند و آن را نگهداری کند خود محتکر است.

نماینده رباط‌کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بین کالاهای احتکارشده کالاهایی همچون مواد غذایی وجود دارد که جزو مواد فاسدشدنی است و باید سریع‌تر از طریق فروشگاه‌های زنجیره‌ای در اختیار مردم قرار بگیرد.

 
 

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب