کد مطلب: 33406
تاریخ انتشار : 1397-05-24 08:40
نماینده مردم ایلام در مجلس در حالی به کمپین فرزندت کجاست پیوسته که در هفته های اخیر با طرح مبارزه با فساد تحت عنوان اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس مخالفت کرده است.

به گزارش ايلام بيدار ، نماینده مردم ایلام در مجلس در حرکتی جوگیرانه و برای اینکه خود را در زمره کمپین #فرزندت_کجاست معرفی کند, اطلاعاتی ولو ناقص و کوتاه درباره فرزندش را منتشر کرده است.

اما نکته قابل توجه اینجاست که وی در حالی به این کمپین پیوسته که در هفته های اخیر با طرح مبارزه با فساد تحت عنوان اعاده اموال نامشروع مسئولان در مجلس مخالفت کرده است. لذا حداقل جلال میرزایی می بایست گزارش عملکرد خود را در دوران نمایندگی تاکنون برای اذهان عمومی منتشر نمایند همان موضوعی که به کرات اهالی مطبوعات و رسانه از نماینده ایلام به خصوص در این ماه ها مطالبه کرده و تاکنون بی جواب مانده است. 

نمونه این قبیل نیز بسیار بوده حتی در انتصابات استان، اگرچه خود وی به طور چمحسوس آن را رد می کند اما حتی فعالان اصلاح طلب, نظری بر خلاف میرزایی داشته و آن را شدیدا رد می کنند، برای نمونه در یکی از جلسات شورای اداری استان انتقادات شدیدی از جلال میرزایی که در جلسه مذکور حضور داشته انجام گرفت و در حالی که وی اعلام کرد "مسابقه ای برای گرفتن پست و مدیریت در استان وجود دارد و مدیریت ارشد باید تصمیم گیری کند" در همین میان یکی از اصلاح طلبان حاضر در جلسه ضمن اینکه سخنان وی را قطع کرد، گفت: "شما بیشترین دخالت را در انتصابات انجام می دهید".

این رویکرد منفعلانه میرزایی باعث شده تا حتی خود فعالان اصلاح طلب استان نیز در یادداشت هایی بر علیه وی انتقادات صریحی را به رشته تحریر درآورند و از رویه و عملکرد وی انتقاد کنند.

متاسفانه در خصوص دیدارهای مردمی این روزها و ماه های میرزایی نیز انتقاداتی وارد است و هدف دیدارهای مردمی بیش از آنکه رفع مشکلات مردم باشد به گواه رسانه های حامی میرزایی این قبیل دیدارها برای رفع سوءتفاهم ها میان نمایندگان استان برگزار می شود و بیشتر این جنبه رسانه ای می شود تا نتایج دیدارهای مردمی. (آخرین مورد هم که با حاشیه های زیادی همراه شد, اتفاقات پر سر و صدای مربوط به ضیافت افطاری مربوط به برخی مسئولان و فعالان اصلاح طلب بود که از سوی نماینده ایلام برگزار شده بود.)

در پایان باید متذکر شویم نماینده ایلام بهتر است به جای پاسخ گزینشی به برخی سئوالات و موضوعات آن هم به صورت بسیار مبهم, مختصر و ناقص, به صورت شفاف به سئوالات فراوان مطرح شده پاسخ دهد نه فقط به سئوالات باب میل و رسانه های متصل به خود!

 

انتهای پیام/الف

برگزیده سایت

جاده های استان در انتظار ترافیک های چند کیلومتری؛
هشدار فرمانده هوافضای سپاه در گفتگوی اختصاصی با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب