کد مطلب: 32947
تاریخ انتشار : 1397-04-24 09:31
استاندار ایلام گفت: کارگاه های تولیدی ایلام مشکلات خود را به ادارات مرتبط اعلام کنند تا در جلسات اقتصاد مقاومتی مطرح شوند.

به گزارش ايلام بيدار ،قاسم سلیمانی دشتکی"، استاندار ایلام در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی گفت : ما در بحث برگزاری جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی هم رشد کمی و هم کیفی داشته ایم و در سال ۹۷ نیز در همین ۴ ماه بیش از ۱۳ جلسه برگزار کرده ایم و با دعوت از تولیدکنندگان و مدیران کارگاه های صنعتی نسبت به بررسی وضعیت واحدهای تولیدی نسبت به رفع مشکلات آنها اقدام کرده ایم.

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی استان با بیان این که پروژه هایی که به ستاد اقتصاد مقاومتی دعوت می شود در جلسه کارشناسی مورد بررسی قرار می گیرد، اظهار کرد: کارگاه هایی که به این جلسات دعوت می شوند یا راکد بوده اند و یا در حال ساخت و ساز فیزیکی هستند و یا به علت مشکلات اقتصادی غیر فعال شده اند که با طرح در جلسه ستاد اقتصاد مقاومت نماینده واحد صنعتی رو در رو در مقابل مدیر دستگاه اجرایی و مدیرعامل بانک ها نسبت به طرح مسائل و مشکلات و رفع آنها تصمیماتی اتخاذ می شود.

وی با اشاره به راهکارها و ابتکارات استان های دیگر در زمینه جذب سرمایه گذاران و اجرای طرح های تولیدی و اشتغال زایی، افزود: یکی از این ابتکارات ارائه پروانه بدون نام است که می تواند در جذب سرمایه گذاران بسیار موثر باشد.

سلیمانی دشتکی در خصوص جذب اسناد خزانه توسط دستگاه ها ادامه داد: در سطح استان جذب اوراق اسناد خزانه خوب بوده است ولی دستگاه هایی هستند که هنوز نتوانسته اند این اعتبارات را جذب کنند که هر چه سریعتر باید جایگزین شوند.

 
انتهای پیام/الف

برگزیده سایت

در واپسین روزهای منتهی به سال98؛
ایلام بیدار از شور و نشاط بازار گزارش می دهد؛
رئیس سازمان حج و زیارت کشور در گفتگو با ایلام بیدار:

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب