کد مطلب: 32176
تاریخ انتشار : 1397-02-25 09:45
براساس این گزارش معاون دادستان ساوجبلاغ دراین باره تاکید کرده بود: تخریب بیش از 100 ویلای غیرمجاز به منظور آزادسازی اراضی کشاورزی صورت گرفت و طبق قانون هیچ تبعیضی قائل نمی‌شویم.

به گزارش ايلام بيدار ، دو روز پیش خبری منتشر شد که حکایت از تخریب ویلای یکی از وزیران در استان البرز توسط دادستانی ساوجبلاغ حکایت داشت، دادستان این شهر تایید کرد که این ویلا متعلق به رحمانی‌فضلی بوده است. حیدر جعفری دادستان ساوجبلاغ این مطلب را اعلام کرد. «خراسان» نوشت؛ وی در پاسخ به این سوال که آیا ویلایی که به تازگی در شهرستان ساوجبلاغ تخریب شد متعلق به وزیر کشور بوده یا نه، گفت: «بله، بوده اما هرچه بوده، گذشته و تمام شده است.» این خبر را روزنامه جمهوری اسلامی منتشر کرد و نوشت: «تلاش استاندار البرز و فرماندار ساوجبلاغ برای جلوگیری از تخریب ویلای غیرمجاز بی‌نتیجه ماند».

براساس این گزارش معاون دادستان ساوجبلاغ دراین باره تاکید کرده بود: تخریب بیش از 100 ویلای غیرمجاز به منظور آزادسازی اراضی کشاورزی صورت گرفت و طبق قانون هیچ تبعیضی قائل نمی‌شویم. «آرمان» نیز دراین باره در یادداشتی با عنوان«ضرورت حاکمیت قانون درکشور» نوشت؛ «در خبرها بود که ویلای وزیر محترم کشور در شهرستان ساوجبلاغ به‌علت تخلف و تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی، تخریب شد و قاضی اصغری، معاون محترم دادستان شهرستان، علت تخریب را اعتراض مردم به ناعدالتی در تخریب‌های صدگانه اخیر در آن شهرستان ذکر کردند.» اما با پیگیری‌های صورت گرفته مشخص شد که ظاهرا فرماندار دستور بازسازی این ویلا را داده است و احتمال شکایت صاحب ویلا هم وجود دارد البته هنوز از سوی مجلس اظهارنظری دراین باره صورت نگرفته است.

منبع: آرمان

 

انتهای پیام/س

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب