کد مطلب: 28164
تاریخ انتشار : 1396-05-17 08:10
تعداد زیادی از معلولان دهلرانی از عدم افزایش مستمری خود به دلیل بی دقتی مسئولان بهزیستی شهرستان خبر دادند.

به گزارش ايلام بيدار به نقل از نسیم دهلران ، ابتدای سال جاری بود که معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از افزایش سه برابری مستمری مددجویان بهزیستی از فروردین ماه خبر داد.

"حسین نحوی نژاد"، معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور در مراسم انعقاد تفاهمنامه همکاری مشترک علمی آموزشی، پژوهشی و توانبخشی با انجمن مددکاری ایران افزود: این افزایش سه برابری و ترمیم مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد از محل هدفمندی رایانه‌ها صورت پذیرفته است.
 
تعداد معلولان شهرستان دهلران دو هزار و سیصد نفر می باشند که این افزایش می تواند شامل حال آنها شود.
 
بر اساس این گزارش؛ تعداد از معلولان شهرستان دهلران با مراجعه به خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری نسیم دهلران از عدم افزایش مستمری خود در سال جاری خبر دادند و درخواست پیگیری نمودند.
 
به گفته آن ها تعداد زیادی از معلولان دهلرانی از عدم واریز افزایش مستمری محروم شده اند که حکایت ها نشان از بی توجهی اداره بهزیستی دهلران در نحوه ثبت سیستمی مشخصات افراد معلول خبر می دهد.
 
حال معلولان دهلرانی در انتظار رفع این مشکل اساسی به سر می برند و باید دید مسئولان شهرستان این مشکل را با وجود گذشت بیش از چهار ماه، کی می خواهند رفع نمایند؟
 
انتهای پیام/الف

دیدگاه‌ها

من هم یکی از معلولین تحت حمایت هستم . متاسفانه موضوع سه برابر شدن مستمری از اساس غلط بوده . صرفا کمتر از دو برابر بوده آنهم برای معلولینی که سر رست خانوار هستند و ماهیانه مستمری می گیرند و گر نه مستمری های ما همان پنجاه هزار پنج سال پیش است.

تازه ترین مطالب

پربیننده ترین مطالب